www.sudzibas.lv Credit24 Cilvēku krāpšana

Credit24 - Cilvēku krāpšana

Šī kredīt līnija melo cilvēkiem... Sniedz nepareizu informāciju par kredītu pirms to ņem, un ja paņem tad uzliek tādus procentus ka jāmaksā 3 reizes vairāk kā esi aizņēmies.
Piemēram, es aizņēmos 650 eiro uz 10 mēnešiem, bet beigās man jāmaksā 24 mēneši pa 70.27 eiro kopā atmaksājot 1700 eiro. Es tā domāju, ka šis būtu labs sižets bez tabu. Mīļie draugi labāk neizvēlieties šo kredīt līniju saku no pieredzes.

Kādā veidā, aizņemoties uz 10 mēnešiem var nākties maksāt 24 mēnešus? Ja ir maksājumu grafiks, un tiek ievēroti visi tā noteikumi? Pat šo kredītu reklāmās ir piebilde: "Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt..."

C Cilvēks16 31.10.2016

Jā, man ar tā pat ir es vadoties pēc kalkulatora viņu mājaslapā aizņēmos 1000 eiro, kur tika norādīts, kad jāmaksā 70 eiro mēnesī, bet es maksāju 120 eiro mēnesī uz 24 mēn. Tagad jaunajiem klientiem uztaisa akciju, kad procenti neaug katru dienu kā man, reāli nemaz 24 mēn. nevarētu nomaksāt, jo samaksāju 120 eiro, bet pa mēnesi atkal ap 60 eiro pieaug klāt, jo katru dienu nāk klāt pa 4 eiro, tur kaut kas nav kārtībā ar to sistēmu

C Cilvēks16 31.10.2016

Un vel man pazīstamai personai no aizņemtajiem 400 eiro uzrēķināja soda naudu par laicīgi neatdotu kredītu un kopā jāatdod 1700 eiro.'
Nezinu, vai šī kompānija nodod lietu tiesai vai iesniedz tikai parādu piedziņai, kad iekļūsti melnajā sarakstā.
Jebkurā gadījumā, es piekrītu atdot 1400 eiro, 1000 eiro vietā, bet maksāšu ilgāku laiku un pa mazākām summām, ja būs vairāk vai nu gaidīšu, kad viņi iesniedz prasību tiesā, vai arī pats iesniegšu prasību par nesamērīgiem procentiem un arī ja pa 3 mēnešu periodu izaug parāds par 400 eiro, tad pa 24 mēnešiem tie jau būs pie 3000 tad kopā man būs jāatdod 1000 eiro vietā 4000 eiro, tas ir nepieļaujami,viņiem jau tas ir labs bizness

A A_nita 06.01.2017

Man tas pats... Aizņēmos 650, jau 10 mēnešus maksāju pa 65 eiro, bet aizdevuma summa nekrītas! Šobrīd pilna summa atmaksai ir 724 eiro. Turklāt, tas ir pilnīgi legāli, jo līgumā norādīts, ka sākumā maksāju tikai procentus... Murgs , kurš iespējams pateicoties LR likumdošanai.

Читать нужно учиться. Читать договора и понимать, что делаете.

Пожалуйста, не пользуйтесь услугами быстрых кредитов. Только в самом крайнем случае, когда речь идет о вашем здоровье.

J Jonsons Babys 31.10.2016

Piekrītu. Pie tam kā var no 400 EUR uzaugt uz 1700 EUR? Ja šos ir aprobežojis likums, neļaujot rēķināt ne vairāk par 0.5% dienā, ne kādus tur 4 EUR, bet gan 0.5% no atlikušās summas. Kā arī soda procentu summa nedrīkst pārsniegt pamatsummu. Jeb tu aizņemies 100 EUR uz 12 mēnešiem, tev jāatdod piemēram 300 EUR un tu nemaksā, maksimums, ko viņi no tevis var piedzīt tie ir 400 EUR ne par centu vairāk. Tāpēc lasiet, kas rakstīts pie gala summas.

Latviešu tautas 01.11.2016

да что ты им впариваешь: они же больше верят пендосам, которые и ввели по всему миру эти быстрые кредиты для пополнения своей казны и сокращения дефицита своего госбюджета...

BondsBonds 31.10.2016

Ja tev jāaizņemas, tev jāpārdomā sava dzīve.

C critical thinker 31.10.2016

vai kāds var saprast, ko vert grib pateikt? tad ko var gribēt...

A Aizņēmos 16.11.2016

Bet man ir šāda situācija - augustā noslēdzu kredītlīnijas līgumu - nav neapmaksātu rēķinu, iemaksāju novembrī lielāku summu, ieeju profilā, kur rakstīts - pieejamais kredītlimits 66 eiro. Vēlos izņemt naudu, bet izmet laukā rakstu - jums ir liegta naudas izmaksa. Zvanu, rakstu, bet atbilde viena - konkrēti nevar pateikt kāpēc, bet iespējams ir pārskatīta mana maksātspēja. Skaidroju, ka nav nekas mainījies kopš augusta, kad noslēgts līgums, bet tie tik atbild - nav iespējams konkrēti pateikt kāpēc liegta izmaksa. Atsaucos uz līguma punktiem, bet atkal atbilde viena - mums nav nekas jāpaziņo, nav jāizskaidro utt.
Tāpēc man tagad nav saprotama šīs kompānijas kredītlīnijas nosacījumi.

J [email protected] 14.06.2017

Credit24.lv LOTI SLIKTA AIZDEVUMA KOMPANIJA. BEZJEDZIGI KATRU DIENU PIEAUG ATLIKUSI SUMMA ????????????????

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!