www.sudzibas.lv Create in Riga krimināla attieksme pret darbinieku un klientu

Create in Riga - krimināla attieksme pret darbinieku un klientu

Vienkārši krimināla, pazemojoša, iznīcinoša attieksme pret darbiniekiem un tālāk pat pret klientiem. Vērojot, kā vadītāja - friziermeistare Natālija izturas pret meitenēm un māceklēm, kas tur strādā, var tikai apbrīnot viņu izturību, ciešot nicinošās replikas, par rupjus publiskus apvainojumus. Diemžēl tik pat augstprātīgu attieksmi saņem arī klienti, kas atļaujas pajautāt pēc kāda papildus komentāra vai apstiprinājuma frizieres vai viņas svītas kompetencei. Meistares profesionālais darbs, protams, ir nenoliedzami lielisks, taču cilvēciskā, pazemojošā attieksme nokauj jebkādu patiku pret šo uzņēmumu un cilvēku. Man žēl darbinieku, kas tur strādā.

G

F feerbija 02.04.2013

Tieši gribēju tur iestāties kursos...

Y YU-KRIST@ 13.04.2013

Ja vina tada ir un Vina zin kaa par vinu runa.Ja nemaki uztvert repliku par savu darbu tad sedi majas un esi mulkis, bet Natalija ir SUPUER gan cilveks gan pedigogs.

M Melllene 16.10.2013

Bija tā nelaime nesen tur kopt savu uzskatu. Attieksme šausmīga un at gala rezultatu biju ļoti neapmierināta!

C chirkainaa 26.06.2014

Esmu nākusi te kā klients jau daudzas reizes, bet šoreiz sanāca īpaši nejauki. Cēlos 6:20, lai no Tukuma brauktu uz šejieni. 10:00 biju pierakstījusies un pēc tā saplānoju savu dienu. Rezultātā atnāku, dzirdu kliegšanu un pēc 20 min.man atvainojas un pasaka, ka jāgaida līdz 12:00. Visi plāni sabojāti, cilvēki dusmīgi. Domāju, ka šī būs mana pēdējā reize te.

E Eze.5 04.12.2014

Biju šeit vairākas reizes(par 3-4 gadiem), ļoti patika un patīk! Un pēc manām domām, jā, varbūt Natālija ir bišķīt par asu, dažreiz, bet viņas mācekļi galu galā kļūst par īstiem speciālistiem savā jomā.

K krisbella 23.06.2015

Paldies Dievam, ka ir šadas iespejas izlasīt atsauksmes. Vismaz skaidrs kur nav sava kaja jāsper. Un mati - tā ir enerģētika. Lai cik profesionals butu frizieris, bet var arī saslimt, tā ka domajam...