www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv nepiegādā apmaksātu preci

Crazydeal.lv - nepiegādā apmaksātu preci

Rakstu 18.01.2017. Ir pagājuši vairāk nekā 4,5 mēneši kopš esmu CrazyDeal.lv apmaksājis pirkumu un neesmu to saņēmis. Joprojām turpinās tas pats stils, ka es netieku ne informēts (kārtējais viņu patvaļīgi noteiktais pagarinājuma termiņš ir beidzies), ne arī no viņu puses vērojama kāda interese šo lietu nokārtot. Tas ir ļoti nepatīkami ne tikai no likumiskā un profesionālā viedokļa, bet arī no morāli ētiskā – apmaksāto dzirdes aparātu jau no septembra gaida gados vecs cilvēks. Mana pirkuma – dzirdes aparāta – reģistrācijas parametri ir:
Kupons: #27973-0059
PIN kods: 0020
Iegādes laiks: 04.09.2016
Preces numurs ir 27973.
Ir rakstīti atgādinājumi ik mēnesi un pat vairāk. Vai nu patvaļīgi pagarina piegādes termiņus, ko vēlāk nepilda, vai arī ignorē e-pasta vēstules.

Papildināts Jānis Motivāns 18.01.2017

Nesekmīgā sarakste ir sazinoties ar [slēpt]@crazydeal.lv, ko mājas lapa reklamē kā ļoti atsaucīgu.

T Tong Po 18.01.2017

Atver facebook viņu lapu un atstāj ierakstu uz viņu sienas. Tas strādās labāk, nekā, ja Tu raksti šeit.

Ventilators 18.01.2017

Tā secīgi mainījās saimnieki, kuri viens otru noliedz, ka būtu saistības.
Crazydeal OÜ
Crazy Trading OÜ
Crazydeal Group OÜ

Sūdzības šeit tev nepalīdzēs. Būs tāpat kā šobrīd 2u.lv, visi maksā priekšapmaksu, bet preces nav un nebūs. Tikai 2u.lv nesaka klientiem, nemaksājiet :)