Cpoint.lv - Обман

Нашел самый выгодное предложение через salidzini un kurpirkt.lv на пылесос dayson dc65. Приятно удивила цена 289 eur. Cразу возникло подозрение (euronics 380 eur. Звоню и конечно такого товара нет берите другой. На сайте компании товар присутствует тоже.

I

Dainis 02.05.2018

Par ko sūdzība? Interneta veikaliem nekad nekā nav uz vietas..

I ikl 02.05.2018

par to, ka sortimentā šī prece ir norādīta, bet faktiski tādu nemaz nepiedāvā

Dainis 02.05.2018

Nu tas laikam tāpēc, ka tie ir interneta veikali, viņiem nekad nekā nav uz vietas, jo noliktavas pārsvarā viņiem nav paredzētas + pamēģiniet izsekot tik plašam preču sortimentam, kas ir uz vietas un , kas nav, ticiet man reizēm vienkāršāk aiziet uz veikalu un nopirkt preci dārgāk nekā pēc tam čakarēties ar interneta veikaliem.

T Tong Po 02.05.2018

Reizēm ir arī tā, ka konkrēta prece, kas pastāv ilgāk noliktavā, tiek izpārdota par spec cenu, lai atbrīvotu līdzekļus. Ja veikalā viss ir vienkārši - prece izpārdota - plauktā vairs to neredzi, tad internetveikalos ne vienmēr viss ir tik operatīvi. Ir jāpārbauda, ja uz vietas savā noliktavā nav, tad, vai ir uz vietas piegādātājam.
Šajā gadījumā, kad Latvijā bija tik daudz brīvdienas, ir tikai loģiski, ka e-veikala sistēma nav atjauninājusi datus.

Tajā pat laikā ar interneta veikaliem ir jābūt modriem. Jāseko līdzi, kam savu naudu atdot. Jāčeko, vai nav nodokļu parādi un nekad nevajag maksāt uz priekšu. Ir prece - ir samaksa. Pretējā gadījumā var sanākt apjājiens.

V VTTsgsh 07.05.2018

Вот у вас возникло подозрение, это уже успех! Умнеете на глазах!
Как возможна такая скидка? Ну на 10 евро ниже еще можно поверить, но не на 100 блин!