www.sudzibas.lv Coyote Fly Ужасное отношение к клиентам

Coyote Fly - Ужасное отношение к клиентам

Я в шоке от того, что происходит в этом клубе! Сразу скажу-мы не были пьяны и вели себя пристойно. Во время дискотеки присели за столик, который был пуст весь вечер. Подбежала официантка, начала выгонять! Якобы эти столы зарезервированы. Но кому они нужны в 5 утра! На вопрос почему все отдыхающие время от времени также садятся, а нам нельзя, ответа не последовало. И начался полный абсурд-она стала уносить в тихоря наши бокалы. Пришлось следить за ней и сторожить! А потом она вообще охранника прислала нас выгнать из клуба, который был без формы, без соответствующих документов, еще и представился как начальник охраны. И он нас выставил на улицу! Пытались выяснить у него, за что нас выгоняет, сказал, приказ официантки. С каких это пор официантка решает кому находится в клубе, а кому нет. Никакого уважения, как будто мы мешали кому-то или вели себя неадекватно... Наша ошибка только в том, что выбрали этот... Даже клубом не назовешь. Охраннику-стыд и позор так обращаться с девушкой!

K

I igii 29.10.2011
Par apsardzi

Mājas lapā reklamē kruto pasaākumu, bet reāli sestdien neielaiž nevienu bez vip aprocēm! Tad kam tas bārs domāts? Nesesmu ne bomze ne retais klients.

P Pekis 30.10.2011

Sausmas

K kostes 05.03.2012

Da tam ewe oficianti alkogolj svoj levij prinosjat i prodajut, vorujut i obmanivajut. Davno perestal posewatj etot gadjushnik.

M maija85 05.03.2012

а мы с парнем отдыхали, официантка вылила на него бокал, когда он сказал, что у них крутка!

N nīdējs 05.03.2012

Man ar tur ir bijusi situācija kad ņem nost neizdzertus dzērienus + likuši maksāt arī par to ko neesu pasūtījis. Viesmīles gan tur strādā tādas, kuras pašas ir pārtusējušas jēgu un parasti, tā uz kluba slēgšanos ir ļoti nejaukas.
Par apsargiem runājot ir bijuši gadījumi, kad samaksā par ieeju, bet tevi nelaiž iekšā un apgalvo ka neko neesi maksājis un lai es tinos, jo it kā esu sanarkojies. - pilnīgs b-shit. Patiešām gaģušņiks!!! :(

A ALY 05.03.2012

Da eto ko6mar kakoj to, ne tam prisel- viletel iz kluba bez preduprezdenija! Kto to voobwe obu4al personal kak vesti sebja s klientami?! Polnij bespredel!

E Edzhaka 05.03.2012

А главное, никому ничего не докажешь... А о извинении и говорить нечего!Персонал там друг друга до последнего будет выгораживать(по-ходу своё же начальство нае...ют, продавая левый алкоголь)! У них один ответ-вы напились и буянили! Я там так и не был- уже на улице, глядя на очередь, стало ясно, что уважения не ждите, здесь ОХРАННИК БОГ! Все смертные стоят как стадо баранов, ВИП вход-для тех, кто спал с охраной! А теперь оказывается у них там и официантки играют в начальников)) бедняжки, лучше бы в жизни пытались добится карьеры посолиднее, чем официантки в...соглашусь с выше написанным, гадюшнике)))))

I iii 06.03.2012

Pagale bez uguns nedeg!
Diezgan bieži apmeklēju šo klubu, bet ne reizi, ne man, ne maniem draugiem, paziņām nekas tāds nav atgadījies, vienmēr viss ir bijis kārtībā, apsargi pieklājīgi, oficiantes tāpat! ;)

Klubam nav ne vainas!

K kostes 06.03.2012

Esam Jūsu kluba patstāvīgi klienti. Līdz šim bija tikai pozītīvas emocijas, bet
mums arī notika nepatīkams incidents...
Atpūta tika sabojāta uz visu atlikušo laiku un ir nodarīts morālais kaitējums. Tik
nelaips personāls būtu jāatlaiž, viĦu vietā varētu atrast citus-laipnus un atsaucīgus.
Esam interesējušies tirgū par atsauksmēm no citiem Jūsu klientiem un no Policijas
pārstāvjiem, atbildīgiem par centra rajonu, konstētets, ka šāda veida agresīva
personāla attieksme nav retums, tāpāt arī klientu apmelošana, nepatiesas informācijas
sniegšana no Jūsu apsargu, oficiantu un cita personāla puses.

K kotenka 06.03.2012

Pagale bez uguns nedeg!...Luchse bi smotreli za pjanimi inostrancami!!! Ranshe i mi hodili, vse bilo normaljno. A teperj esli u oficiantki net nastroenija, to mozhno do LJUBOGO otdihajuwego pridratsja i vignatj!!!

K kotenka 09.03.2012

vot oni i pridirajutsja k devushkam bezzawitnim!

K kika777 09.03.2012

šausmas!...

I Ivon 09.03.2012

ogo... dumali shoditj segodnja kuda-nibutj, segodnja devichnik, tuda tochno ne pojdem!!!

A agiad 12.03.2012

Piekrītu, ka šis klubs ir palicis nožēlojams.Nav vairs tās patikas iet atpūsties kāda bija pirms tam, kad tas atradās krastmalā!!!

M misto 15.03.2012

Otdihali na vihodnih s gostjami iz Evropi, v tom chisle zashli v coyote, alkogolj zarvedennij i krutka, pitj ego nevozmozhno, ne govorja uzhe o nedolivanii...!!! Zametil, chto poljzujasj podvipivshim sostojaniem klientov, prodajut vne kassi...ubirajut bokali s barnoj stojki bez sprosa, klient ne zamechaet, zakazivaet snova-ona dolivaet v nedopitij stakan i prodaet. Moi gosti sdelali bolshoj zakaz, kotorij tak i ostavili iz-za vishe napisannogo i ushli v drugoj klub.

M misto 15.03.2012

Zabil dobavitj-vesj mir uchat ulibatsja v ljuboj situacii i bitj privetlivimi, v coyote oficiantki ulibajutsja tolko muzhikam s kosheljkami, i to, esli te bez soprovozdajuwih dam. Moja devushka v ocheredi k baru prostojala dolgo, poka oni obsluzhivali vne ocheredi vse muzhikov... smeshno:)))))

M melisa290613 27.02.2013

Biju klubā pirmo reizi un ļoti nožēloju, ka biju aizgājusi, arī mani ar draudzeni izdzena no galdiņa, kad biju jautājusi, kur Jums rakstīts, ka galdiņš ir rezervēts, pretīm oficiante teica : "Es tā teicu!" Baigi nepatīkamas sajūtas un uz šo klubu vairs nevēlos apmeklēt un arī saviem draugiem ieteikšu to pašu. Lielais Fuj oficiantei Ljusi!

M melisa2906133 27.02.2013

Precizēšu, ka tas bija stāvošais galdiņš pie bāra nevis galdi ar dīvāniem!

P petrovs 22.03.2013

Esmu bijis tur tikai vienu reizi un tā pati sanāca ar sabojātu vakaru. bijām ar draugu sadomājuši tusēt. aizgājām uz coyotiem viss likās forši l'dzi aizgāju līdz bāram. tākā es alkoholu tajā vakarā nelietoju pie bāra paņemu 1 long island cōmam un sev minerālūdeni. cilvēku bija daudz saprotams bija jāgaida. pasūtījums gatavs samaksāju eju prom no bāra dzirdu mani sauc cita bārmene lai samaksāju par dzērieneim. es saku ka jau samaksāju un vairāk neko neesmu pasūtijis. vina teica ka esmu un neesmu samaksājis. pasauca apsargus un sataisīja tādu sejas izteiksmi, , nu tulīt tevi pārmācīs, , labi ka biju čeku saglabājis parādīju savus dzērienus un čeku. mani nopētija bezmazvai es būtu nezin ko izdarījis. bārmene bļauj ka neesot maksājis. apsargi arī saka kad jāmaksā. beigās pierādīju savu taisnību.(labi ka bija čeks).
liels bija bārmenes izbrīns sejā, kad es pateicu kad es viņu pirmo reiz redzu un kad pasūtījumu veica cita bārmene. (arī apsargi uz brīdi apmulsa) beigās tomēr izrādījās ka es esmu pārāk piedzēries un man ir jāatstāj klubs par ko es biju ļoti sašutis jo tikai tikko biju atnācis. man vakars.beidzās nesākoties un bārmenes pretīgā grimase vēl ilgi atmiņa palika. kaza tāda.

C Coyote Fly 15.07.2013

Padalīšos arī savā pieredzē!
Kā jau lielākā daļa pārējie arī esam gājuši vairākkārtīgi un viss ir licies ļoti forši. Bet līdz vienai reizei.
Bija norezervēts galdiņš, visas lietas. Viens JD jau ribās, jautrība augstos viļņos... pienāk dejotājas pie galdiņa apsēžās pie džekiem un sāk sildīt ausis. Protams neviens neko nenojauš, ķipa vecenīte tur viena vienam puspazīstama, utt. Nu ne ko, tusējam tālāk. Pēc brītiņa pienes vēl vienu JD un šampi ar gaismiņu (brūvēts 2000 gadā). Ok. Visi ierēcam par gaismiņu un ko, pēc tam pienāk viesmīle un saka, klau kungi jums galdiņa limits augsts, ja gribat sēdēt tālāk, vajadzētu starp-maksājumu uztaisīt, mēs ok, atnesiet aprēķinu. Atnes čeku un tur šoking: JD -2gb. 200 laši; coliņa 26 laši (nu šitik tālu tākā varētu norīt krupi uz visiem); Šampīts 550 laši.
Izrādījās, ka vecenītes uzsūtījušas sev tur šampīti un aizmirsa piebilst, ka būs no augstajiem plauktiem.
... tālāk bija interesantākais, bet pie sūdzībām.lv ar to nedalīšos.

P.S. Tā kā arī LV tādas shēmas taisa un esiet uzmanīgi, arī mūsu pašu bāleliņus izspēlē Coyote Fly.

M Mddd 28.07.2014

Ja būtu ko šādu lasījusi pirms 26.07.2014., nespētu noticēt un teiktu, ka gan jau kaut kas nebija kā nākas ar pašu klientu uzvedību u.t.t., bet pēc sestdienas notikuma kāju šajā iestādē vairs nesperšu.. Stāsts sekojošs, tā kā DMX koncerts tika atcelts jau 2.reizi, kā kompensāciju klubs uzsauca katram 3 kokteiļus (uzrādot kuponus, ko iedeva apsargi pie ieejas uzrādot paredzētā koncerta biļeti). Tā nu ar draudzeni pie terases bāra pieejam, izvēlamies kokteiļus, pasūtam, saņemam un domājam kurp doties. Redzam, ka cilvēku nav daudz, ir kādi divi brīvi galdiņi, bet drošības dēļ bārmenei apvaicājamies vai tie nav rezervēti uz ko saņemam atbildi, ka nav un varam sēdēt kur vēlamies, turklāt mums "kompensācijai" pienākas arī uzkodu plate, kuru mums atnesīšot pie galdiņa. Tā nu laimīgas aizgājām pasēdēt. Viss liekas ok un kā vienmēr forši. Pēc kāda laika pienāca ārzemnieku pāris un pavaicāja vai drīkst sēdēt kopā ar mums pretī, kam mēs piekritām. Tā nu pienāca brīdis pasūtīt vēl kokteiļus, ko līdz bāra letei aizgāja izdarīt draudzene, jo gribēja izkustēties. Un kamēr viņa bija prom, pie manis pienāca apšaubāma izskata meitene/oficiante (apšaubu, ka viņa bija virs 18 g.v.) un pateica, ka diemžēl galdiņš ir rezervēts..uz ko es biju šokā un prasīju kā?no kura brīža?kāpēc? Uz ko man atbildēja, ka "tikko, jums būs jāiet prom no šī galdiņa"...sākumā nodomāju, ka nu neko, kāds būs pie ieejas "nopircis"..nočortojos un devos prom, taču pamanīju ka pēc kāda laika šādu gājienu veica vairākiem cilvēkiem, kas bija lietojuši kuponus dzērieniem, neatkarīgi no tā vai bija arī vēl kas pasūtīts un nopirkts.. Paskatījos apkārt uz šo sūdaino attieksmi un aizgāju prom pavisam.. Nedomāju, ka vairs došos turp, ja nu vienīgi uz koncertu, kurš cerams, ka vispār notiks...
P.S.
1)nebiju "piedzērusies", jo kokteili bija atšķaidīti un sliktas kvalitātes