www.sudzibas.lv Coyote Fly Nepiemēroti apavi

Coyote Fly - Nepiemēroti apavi

Tā jau klubs pats pa sevi labs, bet ejot uz turieni, vienmēr jācer, ka tur vispār varēs tikt iekšā. Runa neiet par alkohola daudzumu organismā, kura dēļ varētu neielaist. Runa iet par dresscode. Katru reizi izdomā jaunu aizliegumu, šoreiz bija "AR UGIEM IEEJA AIZLIEGTA"! Pie velna ir ziema, un ugi ir visērtākie apavi ar kuriem staigāt ziemā. Tie neizskatās pārāk prasti, nav šņorējami vai lakoti. Pietam pirms manis meitene iegāja iekšā ar ugiem( mīļi sasveicinoties ar apsargu). Ak jā, un meitene kas nāca ar mani vienā kompānijā nemaz nav 21 gadu sasniegusi, brīnumainā kārtā tika iekšā( arī caur pazīšanos) Varbūt tad lai klubs coyote fly pārtop par vienu ģimenisku iestādi, kurā nāks tikai radinieki un paziņas?!

H HAHA, SUDZAMBIBELES 13.01.2013

Nuuuu.. ko lai saka... Vaina nebija UGos vai ka tu tur vinus sauc... vaina bija tevi...

Un mani ari jo esmu daunitis... HAHA

Y YoYo 13.01.2013

A kas tie vispār par apaviem Ugi ???

Minesota 13.01.2013

Ar ugiem vari staigāt savas privātmajas pagalmā.

Tas ir tas pats, kas Krievijā vaļenki.

E eva-zee 15.01.2013

atvaino, bet ugi tiesham nav apavi ar kadiem vispar pieklaiga kluba ierasties.manuprat ar tadiem var tikai lidz veikalam aiziet, vai suni izvest.

H Hubabuba 27.01.2013

Ar UGIEM uz Klubu??? vot tas ir līmenis! un vēl brīnās :)))

Y yoyo123yoyo 11.04.2017

patiesībā priecājos, ka tevi neielaidā "Ugiešu" meitenes, lai iet uz rokkafejnīcu. :D koijotu vecene baigā atradusies