www.sudzibas.lv Cosmo Beauty salons slikta apkalpošana

Cosmo Beauty salons - slikta apkalpošana

Никому не советую этот салон и особенно косметолога Элю.

Суть жалобы - я записалась на классический педикюр, цена за который выше чем в среднестатистической парихмахерской и составляет 17 лат.

Меня никто не проинформировал о том, что в салоне отсутствует как таковой кабинет педикюра и мы зяняли кабинет косметолога Эли, которая без стука заходила в кабинет раз 8, ругалась - отдай лампу, я ни хрена не вижу - это при клиенте... стучала дверью и пр.

В конце она же -что говорит об уровне салона...собралась у меня взять плату за услуги. Когда я сказала что у меня есть карта салона на скидку с совершенно перекошенным лицом спросила - что у ТЕБЯ есть, купон? Учитывая что мне 35 лет и я не привыкла чтобы мне ТЫкали..

Обращусь в бюро по защите прав потребителей. Поэтому если решите обратиться в этот салон - 10 раз подумайте.

L liels 05.12.2012

Iegādājos vairākus kuponus uz limfodrenāžas seansu salonā Cosmo Beauty.

Diemžēl vienīgie laiki, kurus man varēja piedāvāt bija plkst.16:30 (ne ta pusdienaslaiks, ne vakars), diemžēl šādā laikā uz šo procedūru nu nekādi netieku.

Nopūšos un saku (pa telefonu) salona darbiniecei, ka tad jau mani kuponi aizies zudībā, bet viņa priecīga atbild: "tā sanāk!".

Nu tāda man pieredze ar salonu, līdz kuram nemaz netiku.

(varbūt maldos, bet palika sajūta, ka man speciāli piedāvā tādus neizdevīgus laikus...)

L leka2012 06.12.2012

Люди, вы такие забавные, покупаете купоны и хотите и время удобное, и скидки, и парковку бесплатную. Вам же предложили время, то что оно Вам не подходит, кто виноват? Заранее записываться не пробовали? Халявщики!

V Valtere 04.01.2013

Mana pieredze sakopjot savus matus šajā salonā bija tikai ar plus zīmi. Iegādājos "Pērkam kopā" kuponus matu un griezumam un krāsošanai ar JoiCo matu krāsu. Zvanot, lai vienotos par procedūras kontaktlaiku, saņēmu manis izvēlētu dienu un stundu, kā arī laipnu administratores aicinājumu, ka esmu laipni šeit gaidīta. Esot klienta krēslā visu procedūras laiku ne reizi nesajutos kā nevēlams klients. Uzskatu, ka saņēmu pietiekoši profesionāli augstu pakalpojuma sniegumu, diemžēl, nezinu meistares vārdu, kura ar mani strādāja. Pēc matu krāsošanas manu matu stāvoklis uzlabojās. Gribēju uzzināt ko vairāk par JoiCo matu kosmētiku un internetā sameklēju informāciju. Krāsa ir laba, un, neprofesionaļi ar to strādājot, diezin vai rezultāts būtu tieši tik labs, cik tas bija manā konkrētajā gadījumā. Lasot pirms manis rakstītās atsauksmes varu secināt tikai to, ka tagad daudz kas ir mainījies! Un tikai uz labo pusi! Veiksmi un daudz apmierinātu klientu salonam vēlu ne tikai šajā gadā bet arī turpmāk! :)

M Margarita T 11.01.2013

Не могу согласиться с автором жалобы. Была в этом салоне по купону первый раз (потом ходила регулярно без купона) на процедуре очищения лица у косметолога Элиты (не знаю, о той ли самой "Эле" идет речь). Замечательный человек и настоящий профессионал. Работа была выполнена на 200%, с учетом всех факторов и пожеланий. Времени было уделено даже больше, чем полагалось. Интересные разговоры и полезные советы по уходу за здоровьем. Впечатление отличное, теперь собираюсь попытать счастье в этом салоне, сходив на стрижку и покраску.

M Margarita T 11.01.2013

S saule25 15.03.2013

Man ir šausmīga pieredze nopērkot kuponu matu griešanai, krāsošanai ar JoiCo matu krāsu un veidošanai salonā Cosmo Beauty Ausekļa ielā 11. Pieteicos pie friziera mēnesi iepriekš dienā, kad man ir izlaidums, plkst. 10.00, kad bija pienākusi mana izlaiduma iepriekšējā diena, ap plkst. 16.00 man zvanija no salona un vaicāja vai nevaru pārcelt pierakstu uz plkst. 11.30 uz ko atbildēju, ka nē, un paskaidroju, ka plkst. 14.00 man ir izlaidums uz ko saņēmu atbildi, ka, protams, tad viņas domāšot, ko citu un mēģināšot iztikt, viss kārtībā. Tad man bija LIELS PĀRSTEIGUMS, ka plkst. 19.36 saņēmu SMS, ka mans pieraksts atcelts, es zvaniju uzreiz uz šo numuru, bet kāda nekaunība - MAN NECĒLA TELEFONU! Protams, zvaniju uz pāris frizētavām, lai mēģinātu tikt pie cita friziera, kas man neizdevās, jo bija jau par vēlu, lai kāds mani pieņemtu nākošajā rītā jau!

Es neiesaku nevienam cilvēkam saistīties ar šo šausminošo iestādi, kas sava neprofisionālisma dēļ krietni sabojāja manu izlaidumu!!!