Conchas de mar - Krāpšana

BRĪDINĀJUMS PAR NEGODPRĀTĪGU PĀRDEVĒJAS SANDAS KRESLINAS/KRĒSLIŅAS RĪCĪBU

Vēlos padalīties ar savu personīgo pieredzi par mazlietotas gultas pirkšanu no sia ‘’conchas de mar’’ un sandas kreslinas/krēsliņas rīcību.
Īsi pirms ziemassvētkiem es iegādājos gultu no minētās personas www.facebook.lv marketplace vietnē.
Sanda kreslinas/krēsliņas uz manu jautājumu par gultas kvalitāti un izskatu atsūtīja foto kādā stāvoklī tā izskatās. Gulta bija no veikala ikea.
Tā kā man uz laiku bija nepieciešama gulta piekritu darījumam un pārskaitīju naudu uz sia kontu, kuru atsūtīja sanda kreslinas/krēsliņas izrakstot rēķinu.
Pēc pāris dienām sanda kreslina/krēsliņa un viņas šoferis atveda gultu, kas bija izjauktā veidā un virsmatraci. Gultas furnitūra bija pavisam cita nekā bildē sūtītā.
Liekot gultu kopā sapratām, ka gultai trūkst dažas detaļas, kas tika paziņots sandai kreslinai/krēsliņai. Uz ko sanda atbildēja, ka ir aizmirsusi iedot šīs lietas. Vēlāk viņa atveda saņurcītā un atvērtā kartona maisā dažas skrūves un savilcēju. Kad viņai pārjautāju vai tas ir viss un nekas vairs netrūks, sanda pārliecinoši atbildēja, ka tas ir viss un nekā cita netrūkst.
Kad ar saviem spēkiem netikām galā pieaicinājām galdnieku, kas tieši liek arī ikea mēbeles.
Pirms galdnieka pieaicināšanas es aizrakstīju sandai ar jautājumu vai viņa ņems atpakaļ gultu, jo tā nav saliekama uz ko minētā persona atbildēja, ka atpakaļ gultu neņems un ka draugs vienkārši nemāk salikt gultu, kas ir noteikti katram vīrietim jāprot salikt, jo tas acīmredzot ir pašsaprotami.
Galdnieks liekot gultu konstatēja, ka trūkst skrūves un vēl detaļas, kā arī, ka redeles uz kurām turas matracis ir par lielām un īsām, vārdsakot, gultas detaļas ir sakombinētas no citām gultas detaļām.
Saprotot šo faktu nodomāju, ka vieglāk ir piepirkt un improvizēt uz trūkstošajām detaļām. Galdnieks nopirka lietas, kas varētu aizvietot minētās detaļas un tupināja salikt gultu. Nemaz prātā neienāca pārbaudīt vai gultai der koka redeles un matracis! Un, protams, tie nederēja attiecīgajam gultas rāmim. Zvanījām sandai uz ko viņa neadekvāti sāka bļaut, ka viss der un, ka vienkārši galdnieks nemāk salikt. Ka pati ir piedalījusies gultas izjaukšanas procesā, lai gan uz jautājumiem kā izskatās detaļas un kāda izmēra tās ir nevarēja atbildēt. Tāpat atbildēja, ka noteikti detaļas nesot kāds no mūsu puses tās ir pazaudējis, kas ir muļķības
sandai tika nosūtītas bildes. Tās apskatot viņa ar pilnīgu pārliecību agresīvā tonī atbildēja, ka visas trūkstošas detaļas ir iedevusi un tās bildēs ir redzamas. Tas, ka viņai tika apgalvots, ka bildē ir tikko pašu nopirktas lietas un, ka viena no detaļām ir koks nevis metāls, kuram vajadzēja tur būt un kurš netika iedots, sanda stūrgalvīgi atbildēja, ka tas nav koks, bet detaļa no dzelzs. Skaidrs bija viens – sandai bija grūti atšķirt materiālus – koks vai metāls.
Sandai tika pateikts, lai atgriež naudu un ņem atpakaļ savu “salasīto” gultu uz ko viņa atbildēja ar pretjautājumiem kāpēc viņai jāņem atpakaļ normāla lieta, kuru galdnieks nemāk salikt, jo nu jau galdnieks nav kompetents un problēma ir ne tikai drauga spējās, bet arī galdnieka.
Sandai tika pateikts, ja viņa neatgriezīs naudu tad tiks iesniegts iesniegums par viņas rīcību policijā uz ko sākotnēji persona nereaģēja un bravurīgi telefona agresīvā balsī kliedza, bet vēlāk atrakstīja sms, ka samainīs koka redeles un par sagādātajām neērtībām bonusā nākšot naktsskapīši. Protams, gulta tika izmesta laukā, jo improvizējot un pērkot jaunas detaļas tā vairs neatmaksātos.
Ņemot vērā manu negatīvo stāstu vēlos citus brīdināt, lai neuzķeras uz tādām krāpnieciskām darbībām un nav jāiznieko savs un citu cilvēku laiks un “jāizmet” nauda, kā arī jāsabojā diena ar garīgi slima cilvēka murgiem kā tas bija manā gadījumā.

C

C Coco 29.12.2018

SIA " Conchas de mar"

Z Zane Raime 28.01.2019

Lugums atsutiet zinu [slēpt]@inbox.lv - veletos ar Jums parrunat Jusu mineto gadijumu man ari ir tadi pati situacija ar Sandu Kreslinu no Jurmalas - nauda ir samaksata, bet preces vispar nav un melo, ka vel ved no Norvegijas un jaapmaksa fures

J Jana-g 15.05.2019

Man tieši tas pats- jau pus gadu visvisādas likstas ar preci notiek un tā arī nevar atvest un naudu arī neatgriež...

K Ketija Dzonsone 14.10.2019

Izrádás, ka neesmu vienígá...es arì 15.08.19. apmaksáju rēķinu par 6 krèsliem un joprojám tos nevaru sańemt...tad nevar atgriezties no Norvéğijas, tad atlaida darbinieku kurš aizdzéràs un neatveda visus manis apmaksátos krèslus, tagad nevar atgriezt naudu, jo grámatvedei tévs miris...apsurds...
Pirms tam kamèr nauda netika uz priekšu maksáta, tad komunicèja brìvi, un varèja braukt pakaĺ brìvdienás un komunicèja jebkiros laikos, tagad, kad nauda ir samaksáta jau pirms 2 méne§iem un preces nav tad tiek grùzts acìs ka arì vińai ir taču brìvdienas...kaut pirms tam pèrkot galdu un kumodi varéja droši arì svétdienā braukt pakaļ...ka tik nauda lìdz...

P Peleeka 25.11.2019

SIA " Conchas de mar"
Man ir līdzīgs stāsts. Pirms 2 mēnešiem pasūtīju gultu. Un tad sākās atrunas. Tad strādnieks kaut ko sajaucis, tad vētras jūrā, tad noliktava vainīga utt. Apskatījos lursoftā, ka uzņēmumam ir nodokļu parāds. Ja nobloķēts konts, tad nedabūsim mēs neko atpakaļ.

A aijaicebee 08.01.2020

Lūgums sazinieties ar mani [slēpt]@inbox.lv,esmu tādā pašā situācijā kā Jūs esat(bijāt).

K Karīna 12.05.2020

Sveiki, uzrakstiet man ar [slēpt]@inbox.lv izskatās ka man tāda pati problēma!

Ari tada paša situacija. Ne naudas ne preces. Uzrakstiet man ari. Varbut kopa uzrakstisim kolektivo iesniegumu policija. [slēpt]@inbox.lv

D [email protected] 22.09.2020

Izskatās, ka es arī esmu Sandas Krēsliņas krāpšanas upuris. Mani jau otro mēnesi baro ar solījumiem par naudas atgriesšanu. Naudu pārskaitīju, bet saņēmu tikai daļu no mēbelēm. Arguments arī bija , ka sadzēries noliktavas darbinieks nav visu iekrāmējis fūrē. Varbūt kāds var ieteikt kā tikt galā ar šo krāpnieci.

really? 29.12.2018

Tak taa notiek,ka parskaita naudu ieprieks,nevis pie preces sanemsanas..

I Ilze Kalniņa-Dauga 16.12.2020

Zinu, ka starp desmitiem apkrāpto es neesmu vienīgā, kas ir cietusi no SIA Conchas de mar valdes locekles KRĀPNIECISKAJĀM darbībām. Cietušie jautā, ko darīt?
Mana pieredze ir šāda, ka pēc 9 mēnešu neveiksmīgas komunikācijas un tukšiem solījumiem, nolīgu juristu kurš sagatavoja iesniegumu Valsts policijā, kuru arī iesniedzu. Pievienoju šim aprakstam un arī pielikumā, lai arī citi cietušie varētu aizstāvēt savas intereses.
Ievērojot personas datu aizsardzības regulu, KRĀPNIECES vārdu neminēju, bet to viegli atradīsiet internetā. Jo vairāk iesniegumu Valts policija saņems, jo ātrāk pie atbildības tiks saukta šī “uzņēmēja”, kas ir parādā ne tikai mums, bet arī valstij.

Valsts policijai

Epasts:

IESNIEGUMS
Par naudas līdzekļu piesavināšanos
Rīga, 202_.gada __._________

2020.gada martā SIA ________, turpmāk – Iesniedzējs, un SIA “Conchas de mar”, reģ.Nr.40203075334, epasts: [slēpt]@inbox.lv, tās valdes locekles XX XX personā, vienojās par 60 jaunu konferenču krēslu “Carla” piegādi.
2020.gada martā SIA “Conchas de mar” izrakstīja avansa rēķinu Nr._____ par summu _____EUR. Minēto rēķinu Iesniedzējs 2020.gada _____apmaksāja.
Iesniedzējs veica aktīvu interneta saraksti ar SIA “Conchas de mar” valdes XX XX, pieprasot piegādāt krēslus vai atgriezt avansu. Ņemot vērā ilglaicīgo SIA “Conchas de mar” izvairīšanos no krēslu piegādes, Iesniedzējs pieprasīja atgriezt iemaksāto avansu.
SIA “Conchas de mar” 2020.gada oktobra sākumā pēc vairākkārtējiem pieprasījumiem un solījuma vērsties Valsts policijā, atmaksāja daļu no saņemtā avansa - ________ EUR.
Pārējo summu _______EUR apmērā XX XX nav atmaksājusi līdz šim brīdim.
Iesniedzējs vēlas norādīt, ka no publiskām datu bāzēm attiecībā uz SIA “Conchas de mar” un konkrēti XX XX ir konstatējami sekojoši apstākļi:
1) SIA “Conchas de mar” uz šo brīdi ir nodokļu parāds 7963.12 EUR apmērā, kas kopš pasūtījuma izdarīšanas brīdi tikai pieaug. Minētais fakts norāda, ka XX XX pēc būtības netaisās pildīt savas saistības ne pret valsti, ne pret apkrāptajiem klientiem;
2) datu bāzē “Lursoft” ir konstatējams, ka SIA “Conchas de mar” ir jau neizpildītas saistības;
3) portālā “Sūdzības.lv”, ievadot meklētājā uzņēmuma nosaukumu, ir konstatējams, ka SIA “Conchas de mar” un konkrēti par XX XX ir vesela virkne atsauces ar norādi “Krāpšana” no minētās personas darbībām cietušām personām, kuras līdzīgā veidā – solot piegādāt preces, paņemot avansu, tad nepiegādājot preces un neatgriežot avansu, ir apkrāpusi konkrētā persona.
Ievērojot minēto, ir konstatējams, ka SIA “Conchas de mar” un konkrēti XX XX darbības, piesavinoties vai izkrāpjot savu klientu naudas līdzekļus, kā arī nemaksājot nodokļus, ir nevis vienreizēja biznesa neveiksme, kas tai liedz atgriezt nepamatoti saņemtos naudas līdzekļus, bet sistemātiska noziedzīga darbība, kas vērsta uz lētticīgu klientu apkrāpšanu un to naudas līdzekļu piesavināšanos.
Tādējādi Iesniedzējs norāda, ka konkrētā gadījumā runa vairs neiet par civilstrīdu un saistību neizpildi, kas būtu risināms tiesiskā ceļā, bet apzinātu, ļaunprātīgu un sistemātisku naudas līdzekļu piesavināšanos, kuri apzināti un ļaunprātīgi tika pieprasīti, izmantojot klientu, tai skaitā Iesniedzēja, labo ticību, zinot, ka prece netiks piegādāta un naudas līdzekļi netiks atdoti, vēl jo vairāk, ievērojot nodokļa parāda esamību un tā pieaugumu.
Ņemot vērā augstākminēto, to, ka _____ EUR zaudējums Iesniedzējam ir būtisks, kā arī to, ka SIA “Conchas de mar” un konkrēti XX XX prettiesiskās darbības ir jāpārtrauc, Iesniedzējs lūdz Valsts policiju:
1) pamatojoties uz iesniegumu, uzsākt kriminālprocesu;
2) atzīt Iesniedzēju par cietušo konkrētā kriminālprocesa ietvaros.

Pielikumā:
1) avansa rēķins Nr._______;
2) Iesniedzēja bankas izdruka, kas apliecina rēķina apmaksu;
3) portāla “Sūdzības.lv” izdruka;
4) izdruka no datu bāzes “Lursoft”.

SIA _______
Valdes locekle _____________________/_____________/

I Ilze Pētersone 16.02.2021

Labdien! Mums ir precīzi tāds pats stāsts. Jau no septembra ved krēslus, nevar atvest. Sola, neatbild, ignorē utt.

D [email protected] 21.02.2021

Es ar Conchas de mar cīnījos par saviem krēsliem kādu pusgadu. Atrisinājām visu tikai tad, kad sāku braukt pie Sandas Krēsliņas uz mājām Bigauņciemā. Viņa ir cilvēks ar kuru nevar vest darījumus.

I Ilze Pētersone 22.02.2021

Vai Jums ir viņas adrese?

D [email protected] 24.02.2021

Ir. Uzrakstīšu privāti telefonā. Manējais 26822144

J jurists14 15.11.2022

Conchas de Mar turpina krāpties arī šobrīd. Krēsli 700 euro vērtībā mistiski pazuduši, naudas arī nav dāmai. Sasola, ka pa daļām atgriezīs, stāsta, ka māte strādā Drošības policijā un vēl visādus brīnumus, lai pavilktu laiku. Diez uz ko cer? Jābrauc un jārunā uz vietas ar šo personu