www.sudzibas.lv Compensa pirmā gada komisija

Compensa Life/privātās pensijas apdrošināšana - pirmā gada komisija

Sveiki visiem
Ar šo vēlos brīdināt par Compensa Life, iepriekš Seesam dzīvības apdrošināšanas polišu pirmā gada komisijas maksu t.s pirmā gada administrastīvo izdevumu maksu 60% apmērā, kas līgumā netiek atklāti afišēta, piemēram manā polisē tas tika noslēpts zem atpirkuma summas tabulas. Uzskatu, ka šāda naudas izkrāpšana ir ļoti nesmuka šādai kompānijai un rincipā 60% administratīvā izdevumu maksa ir ļoti ASTRONOMISKA... Arī 7% nākamo gadu iemaksu komisija ir astronomiska.
Neesiet muļķi un nemaksājiet šai firmai par Jūsu naudas pārvaldīšanu...

G

P PĒTERIS 18.11.2010

Vai jums parādija gala iznākumu, cik jūs uzkrāsiet tirmiņa beigās?Paprasiet lai uztaisa kaukulāciju uz līguma beigām.Es domāju ka jums gala iznākums patiks, tad ko vēl vajag?

J Juhans 30.11.2010

Es pārtraucu maksāt šim kantorim un izņēmu naudu (tā sāka burtiski sarukt acu priekšā). Mani fondos vairs nedabūt (ar privāto naudu, pensiju otrais līmenis ir cita lieta), jo tiem darbības ir tik miglainas (lasi - necaurredzamas), ka zūd ticība. Ja gribēšu investēt, pats pētīšu tirgu un domāšu, kur savu naudu iekonservēt. Administratīvie izdevumi ir viena lieta, bet 5% investīciju atskaitījums ir vēl otra - tas tiek aprēķināts no minimums 600 EUR un ir pilnīgi vienalga vai kontā esi iemaksājis 600+ EUR, jo tiklīdz beigu atlikums nokrīt zem 600, tiek iekasēti "ikgadējie" 30EUR investīciju atskaitījumā. Turklāt, ar noklusējumu visi tiek iestūķēti agresīvajā plānā.

A arturs 04.02.2011

Mēsls tā kompānija.
1)Ja ir 5 gadīgais līgums, tad atpirkuma summa ir 87 %(ārā var dabūt tikai 87%). Tātad vēl 13% nost. Ja ir īsais termiņš un maksā nelielu summu, tad pimajā gadā katru mēnesi atskaita 24 ls. par apkalpošanu.
2) ja pēkšni valsts pārstās atmaksāt tos 25%, tad zaudējumi sanāks astronomiski. Turklāt tām 25% atmaksām arī ir savi griesti. Jāmaksā nodokļi, turklāt summas lielums atkarīgs no algas lieluma.
3) paņemiet noteikti līgumu mājās un kārtīgi izlasiet!!! Nekādā gadījumā neparaksties uzreiz.Īpaši par nelielām summām. JO dīleris vienkārši pirmajā tikšanās reizē netīšām aizmirst pastāstīt par dažiem sīkumiem(kā tas bija manā gadījumā).

A arturs 04.02.2011

Turklāt gala iznākumā ap 50% peļņas pēc 15 gadiem ir vienkārši smieklīgs. Tas pat inflāciju nenosegs. Liels viņš izskatās tikai pirmajā brīdī, jo cilvēks radis ir procentus skatīt gada griezumā.

R Rafi 02.09.2011

Neapšaubāmi kompānija nav labdarības iestāde un tai jāpelna - uz mazprasīgiem klientiem, iespējams arī visu neizskaidrojot (vai sīki izprasījāt?).
Bet, ja zina ko grib - ir normāli. Daži momenti - izdevīgāk veikt ikgadēju iemaksu (lielāka summa reizi gadā) utml.
Protams arī 2010.gadu valsts iegrieza nomazinot atmaksājamās iemaksas no 20 uz 10% no gada apliekamā ienākuma.
Bet kur vēl Jūs faktiski nopelniet 25% gadā (jā protams, jāsaplāno naudas plūsmas un pirmie 5 gadu pamatsumma nav pieejama).

P Pavels Losevs 03.10.2023

Kādi 25 gadā? Es msksaju gadu. Katru mēnesi pa 80 eiro. Un man uz konta mīnus!
Tas ir krāpnieku un bandīti!

A Aldis 24.02.2012

Skatoties, kādu summu šie 60% no 1 gada iemaksas sastāda. Ja tie ir 200Ls, bet uzkrājuma beigās ir pāris tūkstoši peļņa, plus vēl katru gadu var saņemt 25% IIN no VIDa, tad jau nemaz tik briesmīgi neizskatās. Visās apdrošināšanas kompānijās ir administratīvie atskaitījumi un Compensā tie nav paši lielākie.

A ace 26.04.2012

Ir jāskatās reālā atdeve laika gaitā, nevis uz pirmā gada komisijām! Un tieši reālā atdeve (peļņa) Compensa Life ir visaugstākā ilgtermiņā.

Compensa Life vienkārši godīgi uzreiz izstāsta un parāda (gan izdrukātajā piemērā, gan līgumā!!) visas kopējās izmaksas.

Tā kā pašam šis uzkrājumu jautājums bija ļoti aktuāls, jo ir mazi bērni un jaunāks arī vairs nekļūstu, apstaigāju kādus 5 kantorus - gan bankas, gan dzīvības apdrošinātājus.

Un te iezīmējās ļoti interesanta tendence - to kantoru piemēros, kuros pirmais uzkrāšanas gads bija visizdevīgākais, ilgtermiņā (>10 gadi), reālais uzkrājums bija vismazākais. Secinājums: bankas un citi apdrošinātāji atklāti neuzrāda visus atskaitījumus, bet sīkiem burtiņiem ieslēpj tos noteikumos, kurus nespeciālists nemaz nespēj atšifrēt.

Mans ieteikums izvēloties, kur veidot uzkrājumus - parēķiniet, cik jūs iemaksāsiet 15 gados, un paskatieties, cik liels uzkrājums jums būs attiecīgā kantora piemērā pēc 15 gadiem. Pēc manas pieredzes - tieši Compensa Life bija vislielākā peļņa un labākie nosacījumi.

Veiksmi!

S sauleskalns 20.11.2012

es arī izvēlējos Compensu, jo man garantētais rezultāts ļoti patika, bet citur tas bija zemāks par iemaksāto...Par izmaksām man gan visu izstāstīja, arī aprēķinā tas ir redzams! Ja cilvēks pats nelasa, bet akli iesaistās, tad nav brīnums, ka beigās jūtas apčakarēts.

M MissM 24.01.2014

60%???????
Man Anglijā pensiju pārvalda pa 0, 4%!
Mani vispār fascinē Latvijas neadekvātās cenas un izmaksas visās jomās. Unbelievable!

D driafre 27.01.2014

Compensai ir milzīgas apkalpošanas izmaksas, pirmo 2 gadu iemaksas iet kompanijai, nāves gadījumā ir tikai uzkrātais, gala summa netiek minēta, tikai mistiska garantētā peļņa utt. Es izmantoju MetLife pakalpojumus, tur apkalpošanas izmaksas ir 10 EUR gadā un viss, jebkuras izmaiņas līgumā tiek veiktas bez maksas.
Diāna