Colloseum veikals domina - Zādzība

Esmu ļoti neapmierināta ar Colleseum veikalu Dominā. 25.05.2019 iegriežoties šajā veikalā no bērnu ratiņu somas man tika nozagts naudas maks. Konstatējot šo faktu no sākuma vērsos pie dominas apsargiem kas izskatot video ierakstus atbildēja, ka zādzība nav notikusi tirdzniecības veikala gaiteņos, bet kādā no veikaliem. Tā kā ļoti labi zināju ka izejot no cita veikala maks atradās manā somā, sapratu kas tas noticis tieši colleseum veikalā jo tas bij pēdējais ko apmeklēju. Dodoties pie veikala meitenēm viņas atbildēja ka veikala kameras nav iespējāms apskatīt jo tās ir tīrākā butaforija. Saprotot to ka citas izvēles nav lūdzu veikala apsargiem izsaukt policiju. Kamēr devos rakstīt iesniegumu, citi policijas darbinieki devās uz veikalu lai to izskatītu un aprunātos ar pārdevējām, bet neveiksmīgi. Uzrakstījusi iesniegumu devos mājup, bet nepilnas stundas laikā piezvanīja dominas apsargs ka maks ir atradies. Ierodoties tam pakaļ apsargs paziņoja ka maks ticis atrasts colleseum veikalā zem plauktiem. Rodas jautājums, kāpēc tas maks netika atrast ātrāk ja kopā ar policijas darbiniekiem tika apsekots viss veikals. Piebildīšu to, kamēr atrados veikalā vienīgie cilvēki kas ap mums grozījās bija veikala pārdevējas. Nevēlos nevienu apvainot, bet lielas aizdomas ko to izdarīja tieši viņas un tiklīdz saprata ka ir iesaistīta arī policija paziņoja ka tomēr atradies maks. No jūsu puses būtu jauki nodrošināt oriģinālas kameras lai šādos gadījumos ir iespēja atrast vainīgos.

Kolta 27.05.2019

Pati pazaudējāt maku un tagad visi citi ir atbildīgi. Maks nebija zagts, ja pakritis zem plauktiem. Jums būtu jāpriecājas, ka kāds vispār to meklēja nevis pārmest par kameru neesamību.

A acisunausis 05.09.2019

Tieši tā! Bez pierādījumiem nedrīkst tā apvainot veikala personālu!