www.sudzibas.lv Clix.lv Nekompetence un slikts serviss

Clix.lv - Nekompetence un slikts serviss

9.martā pasūtīju batutu, kurš nebija no lētajiem. Pēc 4 dienām (piektdienā) zvanīja no clix.lv veikala, ka batuts ir klāt, tā kā neesam no Rīgas un darba laiks viņiem ir līdz plkst.17.00 un brīvdienās nestrādā, tad batutu palūdzām izņemt draugiem, kuri dzīvo Rīgā. Nākamajā dienā braucām uz Rīgu - aptuveni 140 km, lai savāktu batutu. Un tā kā laikapstākļi visu Marta mēnesi nebija no foršākajiem, tad batutu sanāca izpakot pēc mēneša 11.Aprīlī. Kad nonācām līdz kastei, kurā atrodas tīkls, tad sapratām, ka tas nav tas batutus, kuru bijām pasūtījuši. Nākamajā dienā, pirmdienā zvanīju uz internetveikalu, izstāstīju par situāciju un darbiniece teica, ka šis jāved atpakaļ un viņa līdz dienas beigām noskaidros vai vispār vēl mūsu izvēlētais batuts ir pieejams, jo šobrīd tie esot ļoti pieprasīti. Plkst.16.00 vēl zvanu nebiju sagaidījusi, tad nu zvanīju pati, protams, bezcerīgi, jo klausuli neviens nepacēla. Izdevās sazvanīt tikai nākamajā dienā, tad atbilde bija, ka ir pieejams un klāt būs piektdien. Piektdien pilna cerības devos uz Rīgu, atkal 140km, lai atgrieztu nepareizo batutu un ar cerību, ka būs atvests mūsējais, Ierodoties birojā - atkal vilšanās, jo šajā kravā NAV mūsu batuta un neuzrādoties arī, ka otrdienas kravā viņš būšot. Jāgaida atkal nedēļa un paši atsūtīšot ar kurjeru, lai man vairāk nav jābrauc uz Rīgu, jo tā esot bijusi viņu vaina. Batutu saņemšot apmēram 27.Aprīlī. 28.Aprīlī intuīcija lika piezvanīt un apjautāties vai viss ir izsūtīts un vai kurjeru sagaidīšu drīz. Kārtējo reizi dzirdēju tekstu - es tieši taisījos Jums zvanīt. Zvanīt? Nopietni! no piektdienas jau varēja pazvanīt un atkal likt vilkties, ka tomēr batuts nav atnācis :( Un atkal nācās dzirdēt vārdus, ka noskaidros un līdz dienas beigām atzvanīs. Es protams, pārjautāju vai tiešām atzvanīs un nebūs atkal kā iepriekšējo reizi solīja un neatzvanīs. Kā jau domāju - zvanu nesagaidīju. Zvanīju 29.aprīlī, sazvanīt neiespējami. Izdevās ap plkst. 15.00 un pateica, ka šie batuti vairāk ražotāja noliktavā nav.
Pirmo reizi pasūtot batuts maksāja 367Eur, tagad jau viņu mājaslapā ir par 485 Eur, kā arī citur jau cenas aptuveni par 150Eur uzkāpušas, jo sezona sākusies. Viņiem vairāk nav izdevīgi ar mani krāmēties, ja tagad cenas kāpušas, jo labums vairs no mums nekāds. Varu derēt, ja zvanītu kāds cits pasūtīt šo batutu, tad viņš būtu pieejams.

Ja vēlaties kaut ko pasūtīt šajā internetveikalā, tad iesaku kārtīgi apdomāt, jo būsiet iztērējuši savus nervus, laiku un arī naudu. Darbiniece ir ļoti nekompetenta un bezatbildīga.