www.sudzibas.lv Cleanhouse Darba attiecibas

Cleanhouse - Darba attiecibas

Darba attiecības veidot silti neiesaku! Tipiska mazbudžeta firma kam vajadzīgs lēts darbaspēks un attieksme pret darbiniekiem loti sud***.

J

S Sergej 01.08.2011

Dobrij denj! Eto es4e ktoto mozet podtverditj ili opravergnutj ? O4enj hotelosjbi poboljwe Komentov.

M Madara 12.12.2011

Pilnīgi piekrītu Jānim (Janis 16-05-2011). Cleanhouse meklē darbiniekus, kuri būtu gatavi strādāt par "zupas porciju", piedāvā tādu mazu algu ar tādiem necieņas pilniem darba apstākļiem, ka gribas bēgt no viņiem prom, kur tikai acis skatās! Šajā kantorī valda necieņa pret darbinieku, firmas vadība izturas bezkaunīgi un runā bezkaunības un rupjības, uzbrūk darbiniekam un lien iekšā darbinieka personīgajā dzīvē (viņus nez kāpēc ļoti interesē Jūsu ģimene)! Esmu ļoti neapmierināta ar šo kantori un esmu dziļi vīlusies! Kā darba devējs Cleanhouse ir slikts!

ž žurka 17.01.2012

Izteikti negatīva! Vispār derētu noskaidrot, kas īsti tajā "kantorītī" notiek, bet kaut kādas nelikumības tur noteikti pastāv,

C Cleanhouse 07.02.2012

SIA „Cleanhouse” savā darbā ievēro augstākos kvalitātes standartus, ko apliecina arī attiecīgi sertifikāti. Savulaik „Cleanhouse” kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā apsaimniekošanas un uzkopšanas nozarē ieviesa ISO standartus. Daudzās klientu un kvalitātes vērtētāju atsauksmes ir pierādījums kvalitatīvi paveiktam darbam un profesionālai personāla vadības politikai.

Uzņēmumā tiek cienīts ikviens darbinieks, vienalga, vai viņš strādā administrācijā vai ir tiešais servisa darbinieks. Tie, kas savu darbu veic godprātīgi un centīgi, vienmēr tiek novērtēti, atbalstīti un uzslavēti. Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Personāla daļu, izmantojot tālruni (tālr. nr. 67519952) vai e-pastu [slēpt]@cleanhouse.lv.

„Cleanhouse” kolektīvs ir ļoti sarūgtināts par šādas acīmredzot apzināti nepatiesas informācijas izplatīšanu par uzņēmumu un tajā strādājošajiem cilvēkiem.

Vēlamies arī vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā un prasīt atsaukt ziņas, kas aizskar godu un cieņu. „Cleanhouse” nevēlas šo situāciju risināt, iesaistot tiesībsargājošās iestādes, tādēļ aicina autoru/-i dzēst komentāru, kas satur nepatiesu informāciju par uzņēmumu.

G gusha 11.10.2013

Alga nav augsta, bet vienmēr ir laikā un mani tas pilnībā apmierina. Turklāt citā vietā man piedāvāja vēl zemāku stundas likmi.

M maija silina 27.02.2014

Ka var ta var nolaist lidz tadam limenim, ka putekli katra kakta un katra plaukta, auditorijas .Kauns ka musu slaveniba ka, , RSU, , TADA STAVOKLI. Apkalpojoso personalu loti daudz, bet jegas it nekadas.

G Gnum 13.05.2014

Туда идти - себя не уважать. То что обещают 0дно, а на деле другое. Заманивают всем чем. Оплачивают только 5 часов в день, а работать надо намного больше. Убирать до 30 номеров за день! Это на уборку одного помещения 15-20 минут от силы, проверки генеральные каждую неделю. Платят меньше минималки. Оно вам надо?

D darbiniece 29.01.2018

Saņemu 300-414.eur.(aizvietojot arī citus darbiniekus). Objekti blakus. ļoti tuvu mājām. Strādāju ātri,daudz visu varu pagūt. Apvienoju ar bērna audzināšanu.ļoti labi.Alga ir vienmēr laikā. Nopirku jau auto!:) Gatavojos nolikt tiesības.Paldies Cleanhouse!

Zane Andrejeva 01.12.2019

Vai nav dikti švaki, ka iedots lietots darba priekšauts - apģērbs ir lielākais pluss? Un izdzīvot un nopirkt mašīnu pa 300 eiro, nu tad tur jābūt citam finansiālam atbalstam. Ar tādu algu vien pat vienistabas dzīvokli pirkt nav iespējams un grūti arī noīrēt. Bet likums to atļauj. Minimālā stundas likme ir samaksāta un iet bizness.

Zane Andrejeva 01.12.2019

Daži darba devēji drīz jau gaisu darba vietā liks pie plusiem.