www.sudzibas.lv Clean R SIA Sadzīves atkritumu izvešana

Clean R SIA - Sadzīves atkritumu izvešana

Jau 4to reizi savācot sadzīves atkritumus no konteinera, neizbēr gandrīz pusi no tā.
Un ne tikai mums vienīgiem, arī kaimiņi teica ka visu laiku atstājot 1/3 no konteinera, tas notiek gandrīz katru reizi.
Kad piezvanīju ar šo sūdzību viņiem, pateica ka varbūt atkritumi sasala konteineri, bet ara +5-+8 par to viņi neiedomājas un meklēja visādas citas atrunas. Ka risināt šo problēmu viņi neko nepiedāvāja. Sanāk ka maksājam par pilnu konteineru izvešanu, bet no tā viņi savāc biš vairāk neka pusi no tā un pārējo atstāj līdz nākošreizei, un visu laik paliek tā 1/3.

I

M Mego izmeklētājs 01.02.2020

Bet maks a jau ir par izvešanu nevis neizvešanu un konteiners ir izvedēju īpašums par kura kārtību ,tīrību,tehnisko atbilstību atbild īpašnieks

BondsBonds 01.02.2020

Elementāri Vatson, katru reizi safilmē, safočē, be tpēc tam raksti ieniegumu par atlaides piešķiršanu. Ja viss izdarīts gramatiski un pierādāmi, tad katru reizi kad atteiks atlaidi, paliks pierādījumi par atteikumu. Pēc tam kad sakrāsies pienācīga summiņa, tad uz tiesu ar prasību segt arī zaudējumus par juristu.

BondsBonds 01.02.2020

Manuprāt muļķības. Tiesa skata pēc būtības. Ja vēl ir citi liecinieki..

BondsBonds 01.02.2020

Plus līdz tam ir rinda iestāžu un asociāciju un biedrību,kur materiāls noderēs.

BondsBonds 01.02.2020

Lai jau.. Uz muļķībām tāpat laiku netērēs.

R RXX 02.02.2020

Ko, ko? VDAR ir paredzēta pers. datu privātuma aizsardzībai, kas nenozīmē, ka vairs nedrīkst ievākt pierādījumus publiskā telpā. Cik sagrozīta izpratne par šī dokumenta jēgu...

T TavsSencis 03.02.2020

Kāds tupums no Tītara puses. Droši vien nav pat lasījis VDAR. Ja būtu, tad nerunātu tādas muļķības.