www.sudzibas.lv Clean Control Slikts serviss, bojājums

Clean Control - Slikts serviss, bojājums

Sveicināti!

Rakstu sūdzību sakarā ar “Clean Control” ķīmisko tīrītavu t/c spice.

Tātad atnesu firmas zīmola vējjaku (zīda 100%) , kura bija uzvilkta divas reizes uz ķīmisko tīrītavu otro reizi, pirms nodošanas palūdzu, lai labāk izgludina, jo pirmajā reizē josta bija slikti izgludināta.

Atnākot pakal jakai ieraudzīju jaku, kurai bija apdedzināta apkakle, un visa jaka kā savilkta, visa jaka mazos melnos plekos tā itkā kāds ar pildzspalvu salika punktus uz jakas.

Sāku uzdot jautājumus un jautāju kā risināsim problēmu uz ko man sāka braukt virsū un komentēt “ tu tā piekeries it kā tu jaunu jaku nodevi “ es pateicu vina ir jauna vilkta divas reizes pieņēma un atdeva jaku tā pati sieviete un vina zin, ka jaka bija perfektā stāvoklī! Jo nebij pirms pienemšanas veikts ne viens komentārs.

Uzrakstiju iesniegumu, teica, ka atbildēs 2 nedēlu laikā. Ne zvana ne email.

Pēc pusotra mēneša iebraucu, sāku jautāt, atkal sāka braukt man virsū un pateica, ka vajag čeku, es saku nav čeka, meklējiet cik maksā, ja neticat cenu kuru uzrakstiju, uz ko man atbild ta ir vecās kolekcijas jaka, tatad vini pārbaudija!

Beigās pateica varu atdot jaku un 6€.

I

really? 04.10.2018

Ziida vejjaka? 2reiz vilkta un pec katras reizes kiimiski tiriita? Ziimola?

I irinnna 04.10.2018

Jaa ziida un peec katras reizes tiiriita un bildee redzams

veesaa007 04.10.2018

Ok, nav labi, ka ķīmiskajā tīrītavā sabojā apģērbu. Vnk man nav skaidra doma, kāpēc jāpērk dārga (?) jaka, par kuru tā jātrīc? Tomēr lietām jākalpo cilvēkam, nevis otrādi.

I irinnna 09.10.2018

neviens netriic par dreebeem vnk citi var atlauties ,bet es vispaar nesaprotu priekshkam raktiit shaadus komentaarus .Runa iet par slikti padariitu darbu