www.sudzibas.lv Clean Control Apģērbu tīrīšana

Clean Control - Apģērbu tīrīšana

Nodevu tīrīšanā melnu, glancētu Monton vīriešu uzvalku t/p Alfa pieņemšanas punktā. Īpašā pazīme - vienai bikšu starai atirusi apakšējā mala, kā arī bija Monton ''birka'' pie žaketes apkakles. Piebildīšu, ka regulāri izmantojam Clean Control pakalpojumus, bet 4 gadu laikā nekas tamlīdzīgs nebija noticis. Pēc 2 dienām atnākot pakaļ, man tika izsniegts Monton uzvalks, tacu tumši pelēks ar gaiši pelēkām svītrām, rūtains, kā arī bez atirušās vīles un bez Monton ''birkas''.Uzrakstīju iesniegumu, ka tas nav mans uzvalks, neskatoties uz to, ka piestiprinātie numuri sakrita ar numuru, kuru saņēmu pie uzvalka nodošanas. Saņēmu atbildi no SIA Status Kosmetika, ka tā kā nofilmētajā materiālā redzams, ka nododu tumšu uzvalku, tas ir uzskatāms par manējo un citu viņiem neesot, neskatoties uz to, ka nodevu tīrīšanā melnu, bet man izsniedz pelēkrūtainu un bez īpašajām pazīmēm. Darbiniece vairakas reizes uzstāja, ka es neatceroties, kādu uzvalku esmu nodevusi un tagad taisu traci, tacu, tā kā šis ir vienīgais mūsu uzvalks, tad es vienkārši nevarēju neatcerēties, ka tas ir melns. Miera labad uzrakstīju iesniegumu par to, ka ņemu vien to pašu uzvalku un pretenziju pret firmu man nav, kaut gan ir gan! Pēdējais komentārs no darbinieces - mēs esam gribējuši izspiest naudas kompensāciju!!!Uzskatu, ka ar tādu intelekta līmeni šī darbiniece nedrīkst strādāt pat ķīmiskajā tīrītavā! Saņēmu svešu uzvalku un vēl apvainojumus.

J

H he 14.05.2011

KO ta sūdzies, ja piekriti paņemt svešu uzvalku! Vo losis!

H Hrjusha 14.05.2011

Kautkā ātri piekriti paņemt ne savu uzvalku :) Ganjau raksta kāds no konkurējošās ķīm. tīritavas.

E Eseessesesesesees 14.05.2011

KAAPEEC tu pienemi svesu uzvalku un parakstiiji papiiru par to, ka pretenziju pret firmu nav??!!?? Nu cik stulbi gan var buut cilveeki!! Ja tu nososi tiiriisanaa uudelaadas bruunu kazoku, kas maksaa 10 stukas un atpakal tev atdos zilu no sinteetiska materiaala izgatavotu, tu arii miljaa miera labad to pasu panemsi un veel noklausiisies, ka tevi par zagli nosauc? Ja kaads sajaa situaacijaa zog, tad tie ir Clean Control darbinieki. Bet ja tas nav vienkaarss paarpratums un tavs uzvalks veeljoprojaam neatrodas CleanControl, tad zog kaads cits klients, kuram paarpratuma peec izsniedza tavu melno uzvalku, kurs noteikti bija labaaks nekaa vinja peleekais, un vins vienkaarsi to pienjeema. Juus jebkaadas tiesiibas sanjemt savu uzvalku zaudeejaat pienemot peleeko uzvalku un parakstot attieciigos papiirus, tagad zeeloties ir par veelu.
Un ja gribi panaakt savu taisniibu, tad nepienjem negatiivu atbildi uz savu suudziibu no pasuutiijumu pienjeemeejas, kuras vainas peec pasuutiijumi arii tika sajaukti. Vinja so gadiijumu centiisies atrisinaat sev par labu peec iespeejas klusi un neiesaistot nevienu citu firmas darbinieku. Bet CleanControlam ir ofiss un klientu menedzeri, ar tiem tad arii vajadzeeja saistiities, ja gribeejaat savu probleemu sev par labu atrisinaat.

J Jolanta 19.05.2011

Tur jau tā lieta, ka ne jau tikai pasūtījuma pieņēmēja tika iesaistīta, bet uz savu iesniegumu saņēmu atbildi no paša ''kantora'' direktora. Visādā gadījumā - tas, kurš ko nelāgu pastrādāja, savu saņems atpakaļ un 100-kārtīgi! Nemaz nebrīnītos, ja tā būs pati rupjā apkalpojošā kundzīte sadarbībā ar saviem kolēģiem. (Bija doma vērsties PTAC, bet žēl sava laika, savu nervu un arī izdevumi par prasību pēc savas iniciatīvas ). Lai jau tiek! :)

T taņa 05.08.2011

Neuzticos principā! Vienreiz sabojāja apģerbu, bet citā reizē (bez jokiem) -nozaudēja manu kāzu kleitu! Sanāca tā, ka ar vīru devāmies ilgākā ceļojumā un kleita tika nodota jau kādu nedēļu pirms ceļojuma! Rezultātā nelīdzēja ne meklēšana, ne sūdzības...

R Rihards 26.08.2011

Tev vajadzēja uzmērīt uzvalku darbinieces klātbūtnē, tas būtu skats pa rubli!