www.sudzibas.lv Cityparks Naudas soda piemērošana

Līgumsods par autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpumu autostāvvietā CP11 VIVO Centrs - Naudas soda piemērošana

Nav saprotams par ko ir piemērots sods 11 eiro apmērā autostāvvietā CP11 VIVO Centrs 14.01.2018., Nr. 951490, Jelgavā, Katoļu ielā 18.
Ieejot VIVO centra veikalā pl. 15:30 automašīna Opel reģ. nr. HG2235, nekavējoties tika piereģistrēta, uz displeja parādījās uzraksts, ka atļautais stāvēšanas laiks ir līdz pl. ~17:30.

Lūdzu sniegt atbildi par, manuprāt, netaisnīgi piemēroto soda naudu.

Dzidra Kreišmane, 29431756

D

TasEsLV 15.01.2018

Neesmu uzņēmuma pārstāvis ,bet nu vainu jūs vai Citypark ir kļūdijies.
Mašīnas numurs ir HG2235 - kā jūs minējāt tekstā?
Vai GH2235 Kā ir minēts līgumsodā?
Ja taisnība Citypark - mācies savu auto nr un maksā sodu
Ja taisnība jums - Varat ignorēt sodu vai uzrakstīt lai anulē uz viņu e-pastu.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 15.01.2018

Ignorēt jeb kurā gadījumā nedrīkst! Uzrakstiet vēstuli City park pārstāvjiem, var būt kļūdas pēc (netīšām) ievadījāt nepareizo burtu... Pielikuma pielieciet automašīnas reģistrācijas apliecības kopiju... Vēstuli sūtiet obligāti ierakstīto. Ja neatrisināsies - ar visiem materiāliem pieteikums tiesā!
(Ja ir jautājumi rakstiet: [slēpt]@inbox.lv)