www.sudzibas.lv Cityparks Varavīksnes bērni

Cityparks - Varavīksnes bērni

Man ir jautājums! Ja valstī ir izsludināta krīzes situācija, un ja man ir vēlme kā visiem auniem papildināt griķu globālos uzkrājumus, jo ja pats neapēdīšu, tad vismaz kaimiņam netiks,.. Bet tā ir lirika,
jautājums - pretenzija: nafig man jāriskē ar savu veselību, spaidot to ekrānu, lai ievadītu auto reg numuru,. Bez kādiem higienas drōšibas nodrošinājumiem no ši "burvīgās" organizācijas..
Ir tak krīze!..

14.03.2020

G

BondsBonds 14.03.2020

Ieej veikalā un nopērc sev vajadzīgos līdzekļus,lietojot kad vajag. Par ko ir sūdzība? Par to ka tev nauda nav vai?

G Gooblins 14.03.2020

Pacenties savā pašapmierinoša organisma pelēkajā masā vizualizēt- Tu atbrauc uz veikalu, krist panikā,.. bet pirms tam tev jāstājas kontaktā ar ierīci, ko pirms tam moz nosiekalojoši , moz apķaudījuši , bet varbūt nogrābstījuši pirksi, tiko dibenu tīrijuši , bez papīra,.. un kur te sakars ar naudu, idinj?..

BondsBonds 14.03.2020

Esmu idiņš, man nesaprast.

R RXX 14.03.2020

Neviens Jums to neliek - ne doties uz lielveikalu, ne izmantot auto. Interesanta logika, lai neteiktu vairāk.

L LVPortal2016 16.03.2020

Jā, pārtiku visu pārējo var pasūtīt rimi.lv, nuko.lv un es domāju ir citi, nekur īsti nav jābrauc mūsdienās ja nav vēlmes.

A aicis24 14.03.2020

Nu griķus ar tualetes papīru vari pasūtīt arī internetā,rimi tak piedāvā tādu pakalpojumu,bet nav jau gatantija,ka tas vīrus nebūs jau uz griķu pakas virsū.Vai arī nopērc vienreiz lietojamos cimdus,uzvelc viņus ievadi savu mašīnas numuru un cimdus met ārā.

A arnitaa 15.03.2020

Nevajag pēc numura piereģistrēšanās netīros pirksteļus bāzt mutē, degunā vai acīs. Viss ir tieši tik vienkārši.