www.sudzibas.lv Cityparks officiala shema!

Cityparks un Maxima / Rimi - officiala shema!

Labdien! Esmu daudz bērnu tevs un minivena vadītājs biju iebraucis "Maxima Melnsila" darbinieki strāda pēc shēmas divāta tatād tiklidz auto uzbrauds pārkošanas vietai inspektors no attāluma ievada sava ierīce pārbauda auto vai reģistrēts viņu sistēma dara to 3 reizes tad skatās ka cilvēks pajiet garam registrācijas automātam, savas domas ka jānopērk ūdens bērniem! Tad tiklīdz jus ieejat maxima uzliek sodu nepagāja ne 5 minūtes kad biju izgājis uz auto pakalj aizmirstam makam! Zvanot dispečeriem atbild ka jūsu auto ir pēc sistēmas pārbaudīts 3 reizes jūs neesat reģistrējis auto nāksies samaksāt sodu 30eur! Noteikumos par registrācijas laiku nav noteikts ne kas, atbraucu 12: 49 saņemu sodu 12: 53. Vel protams var izskaidrot vel savu nepatiku pret legāliem krāpniekiem un sadarbības partneriem! Esmu pilnība adekvāts vīrietis! Sūdzību rakstu tikai tādēļ lai cilvēki zin ka nopeļnas uz citu cilvēku neuzmanības del! Varbūt ari tc atbildīgas personas nomainis registrācijas laiku jo pēc csn noteikumiem līdz 5 min ir stāvēšana uz neilgu laiku!

T

RAMONA👀 26.04.2019

Visu cieņu par 30 euro, bet par 5min melot gan nevajag. Tā ir Maxima, kur bieži eju un tur tas omīšu un alkašu kontingents, kas rindu bremzē...nu kādas 5min? Pat ja viens pirkums...NETICU

T tomasstep 27.04.2019

ramona izkatas ka jus esat profesionala runataja! daudz komentatu bet ne viena izdarota darba!

RAMONA👀 27.04.2019

Te visi komentē un ar saviem darbiem nelielās. Atklāji te ameriku:D

B BK 26.04.2019

Mīļie šoferi, noteikumi ir domāti visiem. Un nekādas atrunas, jums nelīdzēs.

M Mego izmeklētājs 26.04.2019

Oho jaunums grutnieces un jažemaķ sāk nomainīt daudzbernu tēvi .tikai 5 min varēji novietot zem zīmes stāvēt aizliegts

Pārdеvējs© 26.04.2019

Tikai kāds tam visam sakars ar to, ka esi daudzbērnu tēvs?