www.sudzibas.lv Cityparks Sods par 5 minūtēm

Cityparks - Sods par 5 minūtēm

Iebraucu vienības gatves 113, Rīgā Maxima veikalà lai izņemtu naudu no bankomāta! Burtiski prom biju 5 minūtes un atpakaļ atgriežoties stiklā plākstera ar sodu par 30 euro. Kur ir brīdinājums mīļie citu parks darbinieki! Un nejau katru dienu braucu un atstāju mašīnu nepiereģistretu.

17.12.2019

BondsBonds 17.12.2019

Šajā gadījumā nav par ko sūdzēties.

D Drupsis 17.12.2019

Ma arī tā bija: iebraucu tikai uz 59 minūtem un uzreiz sods! Par ko? Kādas minūtes, nav taču stunda! Kam jāsūdzas, dargie ļaudis, lūdzu?

A aicis24 17.12.2019

Cik atceros,vienreiz Bez Tabu raidījumā,cityparks tev dod līdz 4 min. laika,lai piereģistrētu savu auto.

I Invalīds 19.12.2019

Nedod 4 min, nonācu šādā situācijā 25.11.2019 kad bērnu invalīdu steidzami ievedu maksimas labierīcības, iznakot ārā sods, bet steigā biju reģistrējusi otras masinas nr. nevis ar kuru atbraucu, jā parbaudija vis sakritot bet sodu neatcela.

I Invalīds 20.12.2019

Nē mašīnu nekad neslēdzu, jo tā nav primāra, bet labierīcības ir tieši pie pašām durvīm maksimai.