www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss, negodīgs bizness

Cityparks - Slikts serviss, negodīgs bizness

Piebraucu pie lielveikala maxima, vienības gatve 113, Rīga.
Iegāju veikalā,10 minūtēm iznāku no veikala, logā soda kvīts pat 30 eur..
Sajūta tāda, ka kontroliera darbs ir vērot aizmāršīgus cilvēkus (mani) . Un līdz ko paeju garām
automātam kur ievada mašīnas nummuru, uzreiz ielikt logā kvīti.
Kontrolieris neredzams, nevarēju to atrast. (varētu būt spec apģerbs piem. Veste) nav pat ar ko
aprunāties. Varētu ierosināt noteikt piem. Kontrollaiku, kurā ir jāievada automašīnas nummurs.
Jo tikpat labi, es varētu satikt nejušu paziņu pa ceļam uz veikalu un parunāties minūtes 10.
Arī par to man pienāktos sods?
Uzskatu ka sods par manu aizmāršību ir nesamēroti liels. 10-15 minūtes 30 eur.
Man ir daudz vairāk laika jāstrādā lai nopelnītu tos 30 eur.
Ja vajag pierādījumus. (auto iruzstādīta gps kontroles sistēmat. I. Fiksē visus apstāšanās un kustības uzsākšanas laikus) .

12.04.2019

I

C Celiniece 12.04.2019

Vienības gatves Maxima nav nekādu automātu, auto numurā iegādei. Ir tikai pie vējstikla jāizliek pulkstenis vai lapiņa ar apstāšanās laiku. Nav grūti un aizmāršība tiešām maksā dārgāk kā darba stunda.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 12.04.2019

Pats vainīgs

N nailz 13.04.2019

"City park"

Оккупант 13.04.2019

надо составить смету по установке шлагбаума и отправить в данную кантору на утверждение и указать обязательно сроки. из опыта скажу что подписывать они не будут и таким образом доказать, что данная кантора работает без ограничений своей территории.

RAMONA👀 15.04.2019

Visiem izdodas iepirkties 10min.laikā. Jūs esat mani varoņi;)

Оккупант 15.04.2019

на это и рассчитано.

K klients132 18.04.2019

Nav nekāds "Pats vainīgs", tas jau ilgst gadiem. Par cilvēkiem ņirgājās, liekot maksāt sodu par to, ka neko nav pārkāpuši. Cityparks ir spēcīgi juristi un viņiem ir pilnīgi vienalga, cik šādu sūdzību, galvenais iekasēt naudu.

RAMONA👀 18.04.2019

Jūs maksas stāvvietās ar uzskatat, ka nav jāmaksā? Vnk iebraukt un nolikt, nemaksājot ne par pakalpojumu, ne sodu. Nepatīk? Meklē vietu uz ielas. Gribi servisu, vnk pieregistrē. Neviens jau neliek maksāt. Šausmīgi grūti to izdarīt, ne? Kas citi lo**, jo piereģistrē auto? Man nav grūti, citam nav grūti...kadēļ citiem ir grūti? Grūti nav tikai te fignju rakstīt.

Оккупант 25.04.2019

[slēpt]@inbox.lv! вообще не согласны с вашим комментом. *юристов у данной канторы нет. *еще значит... - Cityparks это не бизнесмэн, потому как ни один бизмесмэн зная наш народ не поставит площадку в таком месте, тем более за бабки. *и не пишите про юристов, потому как слово юрист - в понимании народа это олицетворитель закона.