www.sudzibas.lv Cityparks Neadekvāti liek sodus

Cityparks - Neadekvāti liek sodus

Šodien iebraucot TC MINSKA citypark stāvvietā - pa nepilnām 5 minūtēm dabūju sodu! Stāvvieta 1h bezmaksas - logā tika ievietota lapiņa ar norādītu laiku cikos ierados - par cik pārsvarā tieši šādi ir lietošanas noteikumi, izlasot noteikumus - tomēr jāiet reģistrēt auto aparātā, kas atrodas iekš TC MINSKA. Ieejas ir 2 (nav norādīts kurā ieejā ir aparāts) un protams iegāju neīstajā (bet man īstajā) - domāju ko nu iešu uz otru galu - man tikai uz 5 min uz prom - te nu bij - šīs 5 min izrādījās liktenīgas - izeju ārā un Haralds Biete man jau ielicis soda kvīti logā. Mašīna tika novietota 13:10 un 13:15 jau sods, turklāt stāvvieta bija pilnīgi TUKŠA takā viņu potenciālos stāvlaukuma izmantotājus nu nekādi netraucēju. Zvanīju uz kantori - kur man tikai atteica ka jāraksta iesniegums soda pārsūdzēšanai.
Acīmredzot grūtniecei 9 mēnesī jābūt sprinterei, lai pa 5 min aizietu, saprastu ka neīstā ieeja un tad kulties uz otru ieeju, kamēr Haralds jau liek lapeli logā. Sanāk nopirku mazulim zeķītes pa 35 eur, cerams labi nesāsies :)

G

D doktorantenoLU 14.08.2017

Cityparks ohreneli voobse. Eto uzhe kakoj to absurd. Sejchas kuda bi ti ne postavil mashinu, pridut pridurki eti postavjat znaki i vlepjat shtraf.

Z Zoliidais 25.08.2017

Smieklīgi vai nē bet tiesi no Bietes dabuju sodu knapi ieejot veikala. Noparkojos blakus tam dienesta auto, iegaju registret stavesanu, veikala biju nopirkt udeni un ejot ara sods. Viss notika 5min laikaa, un protams pats Biete jau bija aizbraucis. Operatiivi gan, loti atstradaats. Patikama sajuta ka ir sadi indiviidi, kas sanem prieku citiem liekot neadekvatus sodus. Vins tak redzeja mani atbraucot :D

E Edgpavl 25.08.2017

Vienmēr jāpiemin ka esat grūtniece, lai iegūtu papildus līdzjūtības punktus.

S Svekla 04.10.2017

Biete ir zaglis!

S Svekla 04.10.2017

Haralds Biete ir ņuņņa, kas slēpjas aiz mācītāja tunikas! Viņam dzīvē neveicas un priecājas par katru darbiņu, kad viņš citiem, kuriem ir ok, var ieriebt! Satiekot aci pret aci nebaidieties, viņš no bailēm bikses pietaisīs!