www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšanu, likumdošanas pārkāpšana

Cityparks - Krāpšanu, likumdošanas pārkāpšana

2018.gada 21.aprīlī mēs bijām atstājuši mašīnu pie lielveikala Maxima XX, Vienības gatvē, Rīgā. Konstatēts, ka atstājot mašīnu pie lielveikala Maxima XX un nenorādot apstāšanas laika sākumu esam pārkāpuši Cityparks Latvija autostāvvietas noteikumus. Cityparks Latvija 2018.gada 21.aprīlī izrakstītais maksājuma uzdevums nesatur precīzu informāciju par noteikumu pārkāpšanas punktiem (izrakstīšanas iemesls - Autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpums).
Kategoriski nepiekrītam, uzliktajām soda apmēram. Informējām, ka līgumsods nedrīkst būt pretrunā ar PTAL 6.panta trešās daļas 4.punktu. Divas reizes bijām vēsušies PTAC, bet saņemta formālā atbilde.
Saskaņa ar Civillikuma 1716.pantu līgumsods (..) nav līdzeklis, ar kuru palīdzību kreditors ir tiesīgs iedzīvoties uz parādnieka rēķina (peļņas avots).
Šajā gadījumā izskatās, ka Cityparks Latvija SIA mēģina iedzīvoties uz parādnieka rēķina, nostādot patērētāju neizdevīgā stāvoklī.

J

C critical thinker 11.06.2018

ko var ņemties, ievēro noteikumus, un miers.

C critical thinker 11.06.2018

autovadītāja apliecība ir 25 gadus, arī mašīna. ne reizi nav bijis problēmu ar stāvvietām.

P pagpag 12.06.2018

skatos ka tajā vienības gatves "maximā" cityparks ir galīgi aptracis, dienu un nakti starp mašīnām nervōzi pīpēdami peld drūmi džeki ar tumšiem lokiem zem acīm no pārstrādāšanās, iekšēji lūdzoties, lai kārtējais aizmārsītis (-īte) dieva dēļ tik neieliek logā pulksteni, jo acu priekšā smukā vēdeklī jau vīd trīs desmitnieciņi un piecītis...

H hehe 14.06.2018

Ko nozīmē "likumdošanas pārkāpšana"

L Lauzins 13.07.2018

Labdien, piedāvāju atrisināt strīdīgo jautājumu par nepamatotu SIA Cityparks Latvija prasījumu.

Ar cieņu,
cietušais jūrists