www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Novietoju auto pie Gaiļezera slimnīcas un dabūju sodu 30 eiro, lapinna nolidoja no paneļa,bet viņiem tas neinteresē,manas problēmas,sods tāpat jāmaksā Dodu iespēju visiem iespēju paskatīties uz stāvvietu kura izskatās pēc kotakombām,par kuru jāmaksā,un vēl jāpiemaksā!

14.11.2019

Papildināts Nadežda 15.11.2019

Es gribētu piebilst ka to kā viņi izskata katru gadījumu
Cityparks citāts:Mēs pēc būtības izskatām arī citus argumentus. Daļu, piemēram, netīšām samaksāts par citu stāvvietu, pārāk vēlu izslēgts “Mobilly” norēķins, pie slimnīcas stresā aizmirsts maksājums, nepareizi ievadīts auto numurs, neliela, pierādāma nokavēšana u.c. uzskatām par objektīvām, bet ir daļa, piemēram, uzrādīts veikala pirkuma čeks, apgalvojums “ieskrēju tikai pēc kafijas” utml., kurus neuzskatām par objektīvi pamatotiem. Tā kā varam izsekot jebkurai sūdzībai un situācijai, tad paši esam pētījuši, ka tradicionālais arguments “ieskrēju uz 1-2-5 minūtēm, bet jau sods” citreiz ir 22-25 minūšu gājiens, nereti arī ilgāks. Bet izskatām pilnīgi ikvienu sūdzību.
Manā gadījumā to ka es biju pie slimnīcas nejau kafijai pakaļ, un kā jau pierādīju ka samaksāju vispār netika ņemts vērā,bet otrādi mani apsūdzēja ka es šo kvīti esmu nocēlusi citai mašīnai,intresanti kā tas ir iespējams izdarīt,izsitu kādam stiklu un paņēmu kvītiņu,jocīga apsūdzība!

N

h3natymast€r 15.11.2019

nemaksā ne centa tiem kropļiem - izspiedējiem + raksti sūdzību PTAC par situāciju un par autostāvvietas tehnisko kondīciju (vēlams bildēt dienā un labākā kvalitātē)

N Nadežda 15.11.2019

Es jau laprāt būtu nofotogrāfējusi dienas gaismā,bet tajā dienā man vēl līnezera slimnīcas ārsts un t .t .atpakaļ braucot jau bija tumš,a pati esmu no pavisam citas pilsētas,Rīgā tikai pa ārstu darīšanām atbraucu,a te īsts rekets!PTAC jau uzrakstīju,protams ka nav godīgs sods un par to cīnīšos!

M Mego izmeklētājs 15.11.2019

Vienmer ir iespēja nenovietot auto vietā kas jums liekas neuzticama

N Nadežda 15.11.2019

Nav iespējas meklēt gadu atpakaļ tā stāvvieta bija normāla ,sēdēja būdiņā cilvēks kas pierakstīja nr un laiku un vienkārši bez strīda un uztraukuma apmeklēji ārsta vizīti, tagat laikam jābrauc ar autobusu,tikai tas aizņem laiku un veselību.

L Liepajniece3434 15.11.2019

Var tācu atstāt mašīnu bezmaksas pie Latvijas onkoloģijas centra! Vienīgais, obligādi jāreģistrē mašīna Gaiļezera slimnīcas foajē! Ļoti labs stāvlaukums, tīrs un sakārtots. Precīzi nezinu uz cik ilgu laiku, labāk izlasīt noteikumus pašam. Tus tieši stāvlaukumā ir pieejama informācija!

N Nadežda 15.11.2019

Paldies obligāti pameklēšu,un turpmāk kad braukšu arī izmantošu šo iespēju,liels paldies par padomu!

BondsBonds 16.11.2019

Manuprāt pie visām slimnīcām jābūt bezmaksas stāvvietai, ja vari pierādīt savu saistību ar slimnīcas pakalpojumiem. Jo tas nav pakalpojums kā aiziet un apēst pusdienas, piemēram, bet gan veselības jautājums. Tas gan ir vispār slimnīcu, valsts, attieksmes jautājums pret iedzīvotājiem. Cityparks ir tikai kantoris. Bēdīgi kopumā.

N Nadežda 17.11.2019

Jā, man arī tas jautājums ,kur skatās valsts ierēdņi,kāpēc šī lieta ir pamesta novārtā,kāpēc atļauj abižot slimus cilvēkus,kuri jau tā ne pa velti apmeklē ārstu vizīti!Un kā jau Jūs minējāt ne jau uz puzdienām tika braukts!