Cityparks - Krāpšana

Cityparks savā mājas lapā ievietojuši paziņojumu, ka bezmaksas laiku iespējams reģistrēt arī caur mobilly aplikāciju, taču tāpat pēc jau 7min veikala vizītes pie loga pielīmēta 30 eur soda kvīts. Idiotu kantoris, kur pie grožiem atrodas mahinatoru banda, jo arī ptac sods no viņu puses tiek atspēkots pamatskolas hulīGana valodā. Nožēlojams kantoris, kas rada sliktu iespaidu ne tikai par sevi, bet arī par tiem uzņēmumiem, kuri ar šiem reketieriem sadarbojas.

BondsBonds 17.04.2020

Paraudi, labāk paliks.Fakti būs fakti, arī tiesā.

Steroidman 17.04.2020

Bond pamuļķi kāda tiesā kādi fakti ko Tu netīrā murgo.

A Artūrs Dante 17.04.2020

Citypark ir vēl viens parazītu kantoris, kas pelna uz cilvēku nezināšanu ar saviem sodiem.
Atcerieties "sods" tiek uzlikts tikai sakarā ar to, ka autovadītājs it kā pārkāpj kādu iekšējo uzņēmuma reglamentu. - kurš tiek traktēts kā līgumssods, līdzīgi kā Rīgas satiksmē. Bet reāli šim sodam nav nekāda juridiska seguma. Uz tiesu viņiem nav ar ko iet, jo līguma nav, un man kā Lv pilsonim nav saistoši kaut kādas SIA iekšējie noteikumi.
Vienīgais, ko viņi nemaksāšanas gadijumā dara ir spēlē uz cilvēku nezināšanu nododot šo it kā "parādu", parādu piedziņās kantoriem, kas draud ar melno sarakstu, un ļoti bieži cilvēkiem liekās aii priekš kam man to un šo parādu samaksā - pabarojot parazītus.
Šajā gadijumā risinājums ir pavisam vienkāršs - rakstam parādu piedziņas kantorim ierakstītu vēstuli ar pieprasijumu uzrādīt parāda pierādošus dokumentus, kas līgumsoda gadijumā loģiski, ka ir līgums ar Citypark, tā kā šādu līgumu uzrādīt nav iespējams, turpinājumā šajā vēstulē rakstam, ka parādam nepiekrītam, attiecīgi kategoriski iebilstam pret Jūs personasu datu ievietošanu melnajā sarakstā, ja tas notiks vērsīsimies PTAC.
Diemžēl mūsu valstī cilvēki ir ļoti kūtri un mēs paši ļaujam eksistēt tādiem Citypark ar viņu krāpnieciskajām shēmām maksājot viņu izdomātos sodus...

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.04.2020

Apsveicu! Lielāku muļķību, vajadzētu pameklēt!
[...] autovadītājs it kā pārkāpj kādu iekšējo uzņēmuma reglamentu. - kurš tiek traktēts kā līgumssods, līdzīgi kā Rīgas satiksmē. Bet reāli šim sodam nav nekāda juridiska seguma.
Nevis "it kā pārkāpj" - bet pārkāpj...
1. iebrauco stāvlaukumā ir izvietotas ceļa zīmes, kas brīdina un novirza Jūs uz talākām darbībām. (ieiet veikālā un ievadīt tr.līdzekļa Nr. un t.tl)
2. Rīgas satiksme regulē savu darbību ar Rīgas domes izdotiem saistošiem noteikumiem. To ka konkrēti Jūs nezināt šo noteikumu saturu un to ka tieši tur ir atrunātas sankcijas par to neiverošanu, Jums izskaidros Pašvaldības policijas darbinieki.
3. Ar Cityparkam zemes tiek nodotas lietošana un pārvaldīšana uz šo saistošo noteikumu pamatā. Un te Jums būs juridiskais sēgums. (Un nemaz nedomajiet vilkt ara PTAC lemumus par nepamatoti lieliem sodiem, tas nemaz nenosāka ka sodus likt viņiem aizliegts)
4. Uzlikta soda nemaksāšana nes savas sekas. Par līgumiem, to noslēgšanu un piekrišanu to nosācījumiem, varat palasīt Civillikumā.

Nākamreiz, pirms ko tādu uzrakstīt, padomājiet vispirms par cilvēkiem, ko Jūs maldināt!
(ta arī rēdzu situāciju, ka atnāk uz PTAC ofisu cilvēks ar soda kvīti un vēstuli no parādu piedzinējiem un ka paskaidrojumu pasaka - man Arturs Dante portāla "sūdzības.lv" pateica ka viņi nedrīkst likt man sodu!)

M Marissibo 19.05.2020

Speciālista atbilde? :))))) Cityparks speciālists? :))

Steroidman 21.05.2020

Viss skaidrs ar šo darbadrošība,kārtējā sūdparka padauza.

A Artūrs Dante 20.05.2020

Uj šo Darbadrosibaspadome kārtējo murgojumu biju palaidis garām - atkal reizi secinu, ka speciālista atzīme ir kā minimums nopirkta, jo notiek reāla tautas maldināšana un nekā savādāk, labprāt satiktos ar šo jeviņu un paskatītos viņa uzpirktajās acīs.
1. Ceļa zīmes, kas nav atrunātas Ministru kabineta noteikumi Nr.279 nevienam nav jaņem vērā un citypark bez P izmanto veselu kaudzi šajā MK noteikumā neatrunātas ceļu zīmes.
2. Rīgas satikmes reglametu pilnīgi pareizi reglamentē Rīgas Dome, bet tajā pat laikā punkti par administratīvo sodu tika dzēsti un pārtraktētri par līgumsodu, kas tiek reāli izmantots tikai un vienīgi pret nezinošiem cilvēkiem, un Policijai šajā gadījumā ir sakars tikai un vienīgi par huligānismu vai citām tieši pret likumu vērstām darbībām, kas nekādā gadījumā nav braukšana "par zaķi,
3. Ja tā ir Citypark zeme, viņai ir visas tiesības uzlikt zīmi iebraukt aizliegts, vai iekasēt maksu par tiešo iebraukšanu, kad cilvēkam ir izvēle iebraukt vai nē, soda uzlikšanu viņiem nav NEKĀDU tiesību realizēt.
4. Saistībā ar Citypark sodu nemaksāšanu kaut vai vienu seku ? :))))))) - domāju, ka nesanāks.

Attiecīgi secinu ka speciālists kārtējo reizi iesēdās ... ceru, ka adekvāti ļaudi saprata kur :))

V Vilnis Tom. 26.06.2020

Esat tik pārliecināts, ka parādu piedzinējs nenobloķēs jūsu kontu? Vai arī nekādu sodu City parks vel nav uzlicis?

A Artūrs Dante 26.06.2020

Parādu piedzinēji nobloķēs kontu ? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Just made my day :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Lūk tāpēc esam kur esam !
Padomā KĀĀĀ - kāāā kaut kāda parasta SIA bez tiesas lēmuma var ko nobloķēt ? :))) - Kāāā ? :))))))

Steroidman 26.06.2020

Vilnis Tom.Ir jānotiek Tiesas procesam un tikai pēc tam tiesu izpildītājs var nobloķēt kontu.Nevis kautkādi šakālēni piedzinēji,kas vienkārši parazitē uz cilvēku nezināšanu.