Cityparks - Krapsana

Cityparks just east beskaunas un zagli! kauns ka jūs esam Latvijā, lai jums tas bizness sadeg ar jūsu mājām! Par 2 min stavesanas pie veikala kur iegāju iepirkties,un vēl nepaspēju reģistrēt automašīnu jūs man liekat sodu! Wtf? Suņi jūs tādi!

V

C critical thinker 22.09.2018

ak tad tiešām 2 minūtes. bet varbūt 1? vai 3?

donna b 22.09.2018

Pie kura veikala?

Sardele 22.09.2018

Manuprāt, ir pienācis laiks iesniegt kolektīvu prasību tiesā. Šitā ir negodīga komercprakse vienos vārtos. Šitais turpinās jau gadiem kā izskatās.

C critical thinker 22.09.2018

tā kā man nekad nav bijis šādas problēmas, jo nekad neesmu 10 minūtes grozījies pie reģistratora un šādus sodus nekad neesmu saņēmis, es nezinu - viņi tur neuzliek foto fiksāciju ar laika intervālu, teiksim 5 minūtes? nē nu, zinot, ka viņiem , iespējams, dod procentus no sodiem, tur varētu būt pārcentīgi varoņi, kas uzreiz metas virsū. tai pašā laikā, cik ir to vietu, kur paiet 2 min (labi, noticēju, jūs gājāt ar hronometru...) līdz reģistratoram veikalā? tie visi ir mazi veikali un mazas stāvvietas, kur attālums ir sekundēs.

Andris Sa 24.09.2018

100% piekritu. Jugla, valdemara, dzelzavas pie mebelu nama, pie minska - man aiznem 30 sekundes lai registret auto. Maksimums ir 1 minute ja iet ka brunurupucis :)

A aironsaids 23.11.2018

Kaut tiem visiemcitypark parstavjiem dzimumloceklis uz pieres izaugtu,LV ir maza kadreiz var iznakt satikties otra frontes puse.