www.sudzibas.lv Cityparks Krāpnieku kantoris.

Cityparks - Krāpnieku kantoris.

Šodien no rīta, novietoju automašīnu Maximas autostavietā Vienības gatvē, ieliku lapiņu ar laiku un aizgāju uz blakus iestādi nodot dokumentus, maksimālais laiks 20 minūtes ko es nebiju.
20 minūšu laikā aiz stikla tika pabāzts sods 35 EURO apmērā.Izradas es pagriezu lapiņu uz otru pusi, kur laiks bija norādīts nepareizs. Kāpēc 35 un kur sodu izcenojumi? Saprotu visu, 10,15 euro, bet ne jau 35..

09.11.2018

Oļegs Zatlers 09.11.2018

Būtu norādījis laiku pareizi, soda nebūtu.

A Agnis Bogdanovs 18.11.2018

Kas ir bijis, tas ir bijis. Par savu neuzmanību samaksāšu sodu, bet apsolos, ka nevienā veikalā neiepirkšos kur būs City parks.

L Leo84 09.11.2018

Jaraksta sudzibu Nilam lai viņš tiek gala ar viņiem, ta taču viņa pilseta!

C critical thinker 09.11.2018

sūdzība par sevi. citreiz būsi uzmanīgāks.

Andris Sa 10.11.2018

Visi maksa par savam kļūdam, ir auto stāvvietas lietošanas informācija un tur ir rakstīts par soda izmēriem, ja nepatīk, tad neizmantojiet šitas stāvvietas.

B BK 10.11.2018

Kauna nav? Paši vainīgi ir un vel te sūdzas.