Cityparks - Krāpnieki

Kā da sakarā man ir sods ko es neesmu pārkāpusi sodu manau automašīnai bija uzlikts 15.11.2019 16: 05 ja man vēl bija laiks ko izmantot jūsu stāv laukumā atļauju nopirkām 15.11.2019 15: 25 sodu man uzlika 16: 05 man vēl bija laiks tikai beidzās 16: 45 ka nevarēja redzēt ja tieši aiz slotiņas nolikts visu varēja redzēt tur pat arī sodu ielika

19.11.2019

E

Обман. Указатели стоят так что их не видно.

Нет указателя в цетре стоянки, что стоянка по разрешению. указатели стоят по краям стоянки и их не видно. Поэтому очень много водителей поподает на эту уловку. Я втом числе. Думаю пришла пора подавать в суд на эту компанию жуликов.

Janis85 19.11.2019

Hmm. Ir divi varianti - čeks bija nolikts tā kā nevarēja redzēt laiku vai arī viņi ir vnk [cenzēts].

K Kassandra 19.11.2019

Par tādu gramatiku jums būtu vēl viens sods jāizraksta

h3natymast€r 19.11.2019

šis jau ir zem jebkuras kritikas. tie sūduparka morālie kropļi izpistie izspiedēji zaudējuši jebkādu kauna izjūtu. Apstrīdi sodu , + raksti sūdzību PTAC.

h3natymast€r 19.11.2019

Un vienkārši nemaksā viņiem, arī pirdienu (parādu) piedzinēji, ko uzrīdīs, arī var dziļi ieskrieties uz grāvi d.

S secinajumi 22.11.2019

Rakstāt sūdzību Patērētāju aizsardzības centram.