www.sudzibas.lv Cityparks Faktiski krāpšana

Cityparks - Faktiski krāpšana

Labdien.

Nepaguvu piereģistrēt automašīnu "bezmaksas" autostāvvietā. Faktiski netiku līdz reģistrācijai, kad jau bija uzlikts tā saucamais "līgumsods".

Turpmāk netaisos vairāk iepirkties veikalos un tirdzniecības vietās, kuras "apsaimnieko" minētie reketieri. Iesaku arī citiem darīt tāpat.

14.10.2019

Оккупант 14.10.2019

Уже неоднократно было сказано. Если вы отошли от авто, а тем более пошли оплачивать, оставляйте надпись: я не пошел делать оплату, я пошел сцать против ветра.

A aicis24 14.10.2019

Jā liekas,tie sodu rakstītāji,slēpjas aiz kādas mašīnas un kad kāds atbrauc,tā ieslēdz taimeri un tev tiek dotas,laikam bija 5 min.Bet ir jau rādīts arī pa Bez tabu,ka viņi jau paspēj izrakstīt sodu 3 minūšu laikā.

A antons21 15.10.2019

Vienkārši tracina tā valsts un citu institūciju pilnīga bezdarbība šajā un līdzīgos jautājumos. Pilnīgi bezjēdzīga kaudze ar visādām uzraudzībām, reģistriem, biedrībām, kuras aktīvas tikai tad, kad kautko vajag piereģistrēt (par naudu, protams). Kad notiek kautkāds "bizness" 90 gadu stilā, tad minētās iestādes klusē- mutes piebērtas ar otkatiem un monētām.
p.s. Tā "līgumsoda" (kaut gan nekāds līgums nav noslēgts) summa speciāli izvēlēta tāda, lai būtu strīdus risināšanai caur institūcijām par mazu.