www.sudzibas.lv Cityparks Cilvēciska kļūda no manas puses ko varētu pierādīt

Cityparks Latvia - Cilvēciska kļūda no manas puses ko varētu pierādīt

Novietojot auto pie CSSD Mobilly lietotnē ievadīju nepareizo stāvvietu, jo nebija līdz briļļu, gluži vienkārši nokļūdījos. Par šo saņēmu 30 eiro sodu! Sazinoties ar Mobilly, šo faktu apstiprināja un bija gatavi naudu atmaksāt, 0,72 eiro. Tik ilgi es šeit pavadīju laiku un tik notērēju.:)

Sodu apstrīdēju, bet CITYPARK šķita, ka manai automašīnai ir iespējams atrasties divās vietās vienlaicīgi!
Cilvēki, lūdzu neaizmirstiet mājās brilles, esiet modri! Šai kompānijai cilvēciskie faktori sveši, ka tikai 30 eiro!

U

M Mego izmeklētājs 15.08.2020

Hmm naudu jums samaksāja rigassatiksme..par brillēm ,kā tad jūs braucat ja neredzat?

U umz 15.08.2020

Brilles man nepieciešamas lasīšanai. Braukšanai un tālumā nav nepieciešamas. Varbūt ir dzirdēts par tuvredzību un tālredzību. Ja nav, tad informēju, ka tās ir 2as dažādas lietas.

U umz 15.08.2020

Un RS naudu man nemaksāja, bet es viņiem, CP vietā. Par ko saņēmu 30€ sodu.

W waka 15.08.2020

Cilvēciskie faktori ir sveši pat visām valsts iestādēm - pogainajiem, vidam utt, tad ko Jūs vēl gribat no privātajiem?

Vagons Komā 15.08.2020

Bez brillēm nav bīstami bruakt pa ielu?

U umz 15.08.2020

Varbūt izlasiet iepriekšējos komentārus?
Par tuvredzību un tālredzību. Vai vienkārši Google apskatiet šo tēmu. Vai vienkārši ir vēlme parunāties? Kā izskatās KOMĀ.

P.S. Kā izskatās, Jūs esat KOMĀ

Vagons Komā 17.08.2020

Nu kad esi komā, no tevis aug zari