www.sudzibas.lv City Dental Oksana Gorpiniča

City Dental - Oksana Gorpiniča

Dzenosties pakaļ apkārtējo sajūsmai par gudriem.lv jaukajiem pirkumiem, arī es izvēlējos akciju, kas man bija aktuāla - zobu higiena ar ultraskaņu, City Dental zobārstniecībā, Brīvības ielā 410. Ierados pirmoreiz šajā zobārstniecībā, jo jau vairāk kā 10 gadus biju uzticīga savam zobārstam, bet kā zināms, skopais maksā 2x. Apsēžoties krēslā pie Dr. Oksanas Gorpiničas, uzreiz sajutu, ka kaut kas nebūs kārtībā. Kad atvēru muti un stāstīju par savu zobu vēsturi, viņa ļoti brīnijās un daudz ko dzirdēja pirmoreiz, kā arī noliedza ieprieksējo ārstēšanu, uzstādīja man vairākas diagnozes, kuras obligāti vajagot pārbaudīt pie speciālistiem. Kad viņa sāka veikt zobu higienu, sajutos gluži neerti, jo Dr. Oksana Gorpiniča savu sievisķību atbalstīja pert manu pieri, ar visu svaru roku balstot man pret krūškurvi. nepārtraukta elšana, pūšana. pēc pirmajām 5 min, vēlējos doties prom. Higienu veicu 2reiz gadā, bet nekad tik sāpīgu higienu nebiju piedzīvojusi. Smaganas asiņoja, žoklis bija izmocīts. nākošās dienas vakarā jutu, ka smagana ļoti sāp. No rīta pamostos - nevaru ne atvērt, ne aizvērt muti. Apakšējiem zobiem beidzoties, smagana pamatīgi atrauta. devos uz tuvāko poliklīniku pie zobarsta, kurš konstatēja pamatīgu iekaisumu, pilnīgi neprofesionalas darbības rezultātā nokaitētu smaganu. Nākošajā dienā bija vēl ļaunāk. Sāpes līdz ģībonim. Atkal devos pie zobārsta, bet tā kā 6diena, iespēju nav daudz. Lietoju norādītos preperātus. Paliek nedaudz labāk. Šorīt devos pie paradentaloga, kuru ieteica apmeklēt Dr. Oksana Gorpiniča. Izstāstīju, kāpēc esmu ieradusies, bet Dr. pasmaidija un teica: "nekādu pazīmju par šādām diagnozēm".
Tā nu lētā 11.99 zobu higiēna man izmaksāja 62, - un neizmērāmas sāpes, jo arī siekalas norīt nevar un paēst, padzert arī, pirmās 3 naktis bija grūtākās.

R

* ****** 31.10.2011

Prātam neaptverami, ka tādas lietas notiek! Izlasīju un uz mirkli zaudēju valodu! Jūtu līdzi.

A ahfhd 31.10.2011

Par akciju un ar atlaidēm visko var dabūt. šīs ir krutākais stāsts ko esu dzirdējis.

A abc 31.10.2011

Biju pie tas pašas dakteres, arī akcijās nopirku kuponu. Viss bija super, paldiesdievam, tiešām izbrīnos, ka tev tā sanāca...

M moov 01.11.2011

Kopš kura laika zobārsts veic zobu higiēnu?To dara higiēnists!

L linda 02.11.2011

Es arī nopirku šādu kuponu un esmu ļoooti apmierināta.

B Bitīte 03.11.2011

Pilnībā piekrītu! Arī es pilnīgā pārlaimē pirms kāda laika nopirku kuponu zobārstniecības pakalpojumiem! Tagad tikai ar sāpju pilnu sirdi varu nožēlot gan pārtērētos līdzekļus, gan veltīgi izšķiesto laiku

Z Zane 24.11.2011

Arī nesen biju pie šīs dakteres uz zobu higiēnu ar kuponu. Man ļoti patika, viss notika profesionāli un kvalitatīvi. It īpaši sirdi silda cena :), jo parasti par to pašu procedūru citur maksāju pāri 30 Ls.

G glota 07.04.2012

Dr. Oksana Gorpiniča ir arī vīru zagle, atvainojiet par manu atklātību, laikam sievišķība uz vīra pieres darīja savu!

F felichita 20.01.2013

Piekrītu, es pie viņas biju uz higēnu, A pēc tam viņa man piedāvāja sataisīt vienu zobu, es piekritu. SEKAS-pēc šprices man 1 nedēļu bija zils sapampis vaigs, zobā ieliktā plombe man traucēja un uz sakodienu sāpēja sakožot teicu ka nav kkas riktīgi ka vajag ņemt plombi ārā un skatīties kas tur ir. Viņas atbilde bija viņa manu zobu regenu bija rādījusi citiem ārstiem ka tur nekā nesot. Beigās viņam man labotajā zoba pusē novīlēja tā sakodienu ka tagad vairs zobi kopā nesakļaujas tos sakožot. Vnk sačakarēj sakodienu :((

E Elina_L 07.02.2013

Šodien iegādājos kuponu City Dental apmeklējumam, jo cena bija ļoti vilinoša par pakalpojumu. Protams tikai pēc kuponua iegādes iedomājos palasīt atsauksmes par šo klīniku un šeku reku esmu šokā!!! Tagad nezinu ko darīt - iet vai neiet pēc pakalpojuma, jo nezinu kāda attieksme mani sagaidīs?!