www.sudzibas.lv Citro Nelaipna attieksme

Citro - Nelaipna attieksme

Lielajā Talsu citro vienmēr ir patīkami iepirkties. Bet šoreiz ir viena kasiere, gados ar īsiem melniem matiem, kura ļoti nelaipni apkalpo pie kases. Ne "Labdien", ne "paldies par pirkumu utt", pat nepasaka cik jāmaksā, tik klusē un gaida kad noliks naudu uz Letes. Vienmēr ir dusmīga, neapmierināta. Sabojā visu noskaņojumu un vēlmi iepirkties. Ja reiz ir slikts garastāvoklis tad neapkalpojiet pircējus vispār.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 25.05.2022

Paraudi.
Kasieri nav klauni, lai tevi izklaidētu.

Good Intentions 25.05.2022

Tāda gadijumā nāksies slēgt veikalu, jo nebūs kam strādāt vai arī pašapkalpošanas kases var uztaisīt.

E esmeraldae 25.05.2022

Es nezinu, vai pie Latvijas algām kasieres vēlas smaidīt. Priecājies, ka viņa tev pretī neraudāja.

S Spuris 26.05.2022

Kad reiz tas murgs postpadomijas Latvijā beigsies,kad pircēji ir iedomājušies sevi par kaut kādu augstakstāvošu rasu ,kuriem veikala darbiniekiem būtu jāklanās un jāizdabā!? Tie pircēji,kuri uzskata tā tiem milzīgi mazvērtības kompleksi.

B Baiba 02.07.2023

Rīgā Kurzemes prospekts 160a - tas pats, ne lūdzu, ne labdien, ne paldies. Latviski arī nerunā.