www.sudzibas.lv Citi Laiki krogs Slikts serviss, slikts ēdiens

Citi Laiki krogs - Slikts serviss, slikts ēdiens

Domāju, ka "Citi laiki" varētu būt pilsētas sliktākais "restorāns" ēdiena un apkalpošanas ziņā. Cenas ir lielākas nekā citur, bet ēdiens pagatavots no vislētākajām izejvielām (piemēram, kečups pie šašlika bija pats lētākais, negaršīgs un drošivien arī veselībai kaitīgs) . Vistas šasliks bija apkaltis un sīksts, tā ka vietām to pat nevarēja normāli sakošļāt. Tvaicētie dārzeņi neizcēlās ar daudzveidību - galvenokārt tikai burkāni, arī, kā saprotat, lētākais variants.

Kronis visam bija brīdis, kad pamanīju uz viena no burkāniem kaut kādu melnu matu, tuvāk aplūkojot tas nebija tik biezs kā cilvēka mats, bet gan izskatījās pēc kādas šķiedras no apģērba, vai varbūt diega. Kad norādīju uz to viesmīlei, viņa sāka vainot mani, it kā es to tur būtu ielikusi. Tas bija tiktiešām ļoti aizvainojoši, jo man nebija nekāda tamlīdzīga nolūka, turklāt es savu porciju nebiju pat apēdusi līdz pusei. Pēc mata atrašanas šo ēdienu ēst bija neiespējami, tas bija vienkārši pretīgs.

Tā nu es samaksāju 7,50 eur pilnīgi par neko un pat nepaēdu un uzskatu to par krāpšanu. Restorāna apmeklētājam ir tiesības saņemt kvalitatīvu ēdienu, kas ir izgatavots no kvalitatīvām izejvielām, sevišķi, ja porcija cena nemaz nav tik lēta. Un vēljovairāk, restorāna darbiniekiem ir jāievēro higiēnas prasības un jāizvairās no matu vai diegu iekļūšanas ēdienā. Tas ir nepieņemami.

Nekāda kompensācija vai atvainošanās atlaide netika piedāvāta, acīmredzot, joprojām vainojot mani pie notikušā, lai gan mans vienīgais nolūks bija paēst, ko man netika ļauts izdarīt.

Secinājums - nekad neēdiet šajā iestādē, un, es tagad arī pavisam skaidri zinu, kādēļ šī vieta vienmēr ir tukša. Tas, ka uzņēmums vēl nav bankrotējis, liek domāt, ka tajā varētu notikt naudas atmazgāšana, vai tamlīdzīgas nelikumīgas darbības. Šī vieta ir tik nekvalitatīva, ka likumīgi to tik ilgi uzturēt, manuprāt, varētu būt neiespējami.

O