www.sudzibas.lv Citadele Banka Šokējoši zema profesionalitāte

Citadele banka - Šokējoši zema profesionalitāte

Vēlējos dabūt kredītu citadelē. Beidzās ar to, ka viņi man izvirzīja absurdas prasības - ka man kā saimnieciskās darbības veicējam - mikrouzņēmumam - jāiesniedz viņiem mana gada ieņēmumu deklarācija, ko man kā mu vispār nav jāaizpilda, jo vid to neprasa no mu. Tad viņi mudina uz pretlikumīgu rīcību, ja jau man tik ļoti vajag kredītu, lai izpaužu viņiem citu personu datus (personas kods, vārds un uzvārds) , kas redzami mana konta izdrukā. Faktiski tad es kļūtu par likumpārkāpēju, neievērojot citu personu datu aizsardzības likumu. Tā vietā es aizsūtīju darba konta izdruku, kur redzami mani kā saimnieciskās darbības veicēja ieņēmumi un alga, ko sev pārskaitu. Sekoja citadeles ekspertu paziņojums, ka mans pienākums ir ziņot par maniem ieņēmumiem vidam gada deklarācijā. Laikam citadeles eksperti pēdiņās nezina, ka mu to dara katru ceturksni, iesniedzot mu ieņēmumu deklarāciju. Baiss ekonomiskais analfabētisms. Beidzu jebkādu sadarbību ar šo banku, jo vairs nav uzticības. Es zaudēju apmēram nedēļu sava dārgā laika, uzklausot šīs analfabētiskās prasības. Un jūs maldāties, citadele, ka viss ir pērkams!

14.03.2020

I

R RXX 14.03.2020

Un? Iesniedz četras ceturkšnu deklarācijas, kur problēma?

I Ingrida J 14.03.2020

paldies par padomu.

BondsBonds 14.03.2020

Ej kreditējies citur. Visur to pašu prasīs. Tā tevi gaida Vivus, Mogo u. c.

BondsBonds 14.03.2020

Bankas stāv virs personas datiem, tas ir gan mums, gan ES. Otrs, kas tev liedz apstrādes programma šo info noslepenot. Tava čīkstēšana nav pamatota.

I Ingrida J 14.03.2020

Bet ar to viņiem nepietiek. Prasa pilnu konta izdruku, kur parādās arī citu personu dati - vārds, uzvārds, personas kods. Tādā veidā šīs kredītiestādes ievāc sensitīvu informāciju, beigās pretī pasviežot piedāvājumu ar procentiem, kuru tu, loģiski, nekad nepieņemtu. Un cilvēks paliek muļķos - esi viņiem piegādājis personīgo info, bet pretī neko nesaņem. Un, kad dzirdēju apgalvojumu, ka es nesniedzot Vidam ziņas par saviem ieņēmumiem, es vispār apstulbu - no kuras vietas viņi to izzīduši, ka es nesniedzu šādu info. Man ir normāla alga, visus ņemtos kredītus esmu nomaksājusi, tagad saistību nav, bet šie āksti novērtējuši, ka man vēl jāuzlabo kredītreitings.
Tagad man jau laikam trešo reizi zvana un ziņo, ka kredīts atteikts. Darīt nav ko.

I Ingrida J 15.03.2020

Un kāpēc jūs tik šausmīgi baidāties rādīt visus komentārus publikai? Kad izlogojas, vairs neredz.

I Ingrida J 16.03.2020

Piedomājiet, kādus datus jūs izpaužat un vai ir vērts, jo ne vienmēr pēc tam banka piedāvās jums izdevīgu procentus un palksiet bez kredīta. Sanāk, ka esat dalījies informācijā par sevi, bet pretī neko neesat saņēmis. Un tāpat nav jāņem galvā visi šie bondu un tītaru komentāri. Tie ir pašas Sūdzibas. lv vietnes skribenti, kuriem maksā par ''nolikšanu''.