Citadele banka - Krāpšana

Sveiki man ir atverts 3 pensijas kapitāls. Man ir ligums ka 1reiz mēnesi man ņems nost 10 eur un tagad 31.03.2020 man atkal noņem naudu kāpēc tas ir bankas nolaidība. Es aizgāju uz banku mani pat neielaidija iekša un teica ka ir jāpierakstas. Bet tas ir jūsu vaina izlabojiet nenokavējoties šo kļūdu

31.03.2020

D

S Signijapaula 31.03.2020

Mīļo cilvēk, lūdzu izņemiet to pdf failu. Tur ir Jūsu vārds, uzvārds, personas kods, adrese, konta numurs, i darba vieta. Vai tiešām bija tik grūti pazvanīt uz banku un noskaidrot šo jautājumu ?

E elposana 01.04.2020

violation

D Diana130291 01.04.2020

Nu vispar Es esmu zvanijusi.Teica ja jums 2reizes nonema .Un lai rakstu iesniegumu .Tapec domaju aiziesu uz banku tur teica ka pec pieraksta. Velna pec man kautkas ir jagaida kamer man atdos man manu naudu?