Citadele banka - apkalpošana

Otrtdienas vakarā pēc darba iegriezos bankas Citadele filiālē Alfā. Paņemu kārtas numuru un redzu, priekšā 8 cilvēki un no četrām kasēm strādā tikai viena. Kā mēneša pirmajā datumā, kad cilvēki veic savus ikmēneša maksājumus, bankas darninieki var tik vieglprātīgi attiekties pret savu darbu? Viena jaunkundze aiziet vakariņās, otra vīlē nagus aiz stikla durvīm. Bet labi, tas nebūtu tas pats sliktākais, pie datora arī es nevarētu nosēdēt 10 stundas. Pēc stundas garas gaidīšanas, tiku arī es pie kases, lai veiktu pārskaitījumu un palūdz meitenei pa faksu aizsūtīt maksājuma uzdevumu, un šeit sākās problēmas. Uz maniem jautājumiem atbildēja blakus sēdošā darbiniece, tāda sajūta, ka stāvu pie citas kases, jo pretī stāvošā darbiniece vispār nesaprata ko es jautāju. Man nav problēmu runāt krievu valodā, taču atrodos bankā. Par faksa nosūtīšanu man gribēja paprasīt Ls 3,-, tomēr atteicos, kā arī nokopēja manu rēķinu. Uz jautājumu, kāpēc jums vajag rēķinu, darbiniece atbildēja, ka vajagot salīdzināt summu. Es paliku dusmīga, kāda summa jāsalīdzina, vaitad viņai slikti ar redzi? Uz rēķina atrodas citu personu dati, kur ir datu aizsardzība? Vai tad tiešām bankā darbiniekus neapmāca pirms laidž strādāt ar cilvēkiem?

G13 01.10.2013

Normāli cilvēki, lai apmaksātu rēķinus, uz bankas kasēm mēneša sākumos vairs nenāk, to var izdarīt internetbankā. Bet tā pārējā mazākuma daļa, kas atpaliek no mūsdienu iespējām, vēl joprojām stāv rindā un pēc tam diršās...

C calsberga 02.10.2013

ne katram ir internets...

G13 02.10.2013

...tāpēc praktiski visas bankas ir nākušas pretī tādiem cilvēkiem un piedāvā šo iespēju par brīvu pašā bankas filiālē.

P Pipars 02.10.2013

Tas, ka tu maksā rēķinus pirmajā datumā, nenozīmē, ka visi maksā mēneša sākumā. Man rēķinus sanāk maksāt ap 15. datumu. Un, jā, internetā ir ērtāk, ātrāk un var maksāt kaut nakts vidū.

S smīkņa 02.10.2013

Mēneša sākumā bankas kāreiz ir vismazāk noslogotas, jo cilvēki parasti saņem algas 5-10. datumos.

O Onjōns 09.10.2013

Alfas Citadeles darbinieki tik tiešam ir izcili nezinoši.

T Tinkivinki5 24.10.2013

3 latus par faksa nosutisanu prasa saskana ar bankas tarifiem, rekinu nokopeja, lai varetu izpildit ieksejas proceduras, uz jaut.atbildeja blakus sedosa darbiniece, jo visticamak ir zinosaka. Alfa biezi mainas darbinieki un jauni darbinieku biezi vien nav tie spejigaki un zinatkari, lidz ar to nav brinums, ka kada kko nezin.
Pati uz banku eju reizi 5 gados un tikai lai veiktu kadu operaciju, ko attalinati nevar izdarit. Alfa ir bezmaksas pieeja internetbankai, izmantojiet to. Ieekonomesiet savu un darbunieku laiku.