www.sudzibas.lv Citadele Banka Atteikums maksāt garantētu atlīdzību no PNB Bank (FKTK Latvija)

Citadele - Atteikums maksāt garantētu atlīdzību no PNB Bank (FKTK Latvija)

Citadeles banka saņēma manas naudas pārskaitījumu no PNB bankas (saskaņā ar garantēto valsts kompensāciju, vienojusies ar finanšu dienestu FKTK Latvija).
2019. gada oktobrī Citadele banka paziņoja, ka viņiem ir mana nauda.
2019. gada novembrī Ciyadele banka atsakās man atdot naudu.
Viņi atsakās pieņemt mani personīgi un personu, izmantojot pilnvaru.

Sargieties no šīs Citadele bankas.

Tā ir krāpšana un citu cilvēku naudas zādzības !

Viņi faktiski nozaga manu naudu. Tie nav klausīties ieteikumu FKTK Latvija.

***
Citadele banka получил денежный перевод от PNB Bank (гарантированное возмещение (компенсацию), согласованную FKTK Latvia), в связи с приостановлением деятельности PNB Banka.
В октябре 2019 года банк Citadele объявил, что у них есть мои деньги.
В ноябре 2019 года Ciyadele Bank отказывается вернуть мне деньги. От переговоров отказываются.
Они отказываются принимать меня лично и представителя по доверенности.

Остерегайтесь этого банка Citadele.

Это МОШЕННИЧЕСТВО и КРАЖА ЧУЖИХ ДЕНЕГ!

Они фактически украли мои деньги. Они не слушают советы FKTK Латвия и Банка Латвии.

06.11.2019

J

Pacco_al 07.11.2019

Iesniedz bankā dokumentus par naudas izcelsmi un tad runā. Ja nevar pierādīt no kurienes šie līdzekļi iegūti nāksies no tiem šķirties saskaņā ar likumu.
Banka te nu nav pie vainas.

L Lailailai 07.11.2019

Man banka visu MANU naudu atdod bez ierunām. Ko Tu mums līdz galam neizstāsti?

Andris Sa 07.11.2019

что то вы не договариваете... все отлично с Citadele, лучший банк в Латвии