www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Auksts burgers ar neizkusušu sieru. Pārdevēja ar mani pat īsti nerunāja un neieklausijas bija aizņemta runājot ar otru pārdevēju. Tas nav pieklājīgi un nav izsti arī ēstgribas, ēst augstu burgeru. Un šī nav pirmā reize kad tieši Kuldīga šadi ir, pirms jaunā gada man bija ieliktas burgera resnas sīpola šķēles, burgers nebija baudām. Šķita ka ēdu tikai sīpolus.

18.05.2019

Life is life 18.05.2019

Augsti burgeri ir tikai augstiem cilvēkiem

donna b 18.05.2019

Vai tiesam pat pasi latviesi nevar atskirt starp auksts un augsts?

~ ~Lelde~ 18.05.2019

Ir sestdienas pēcpusdiena, tuvojas vakars, prāts tā vien sliecas doties kopā ar draugiem iedzert, atzīmēt nedēļas nogali, apspriest šodienas Latvijas izlases sniegumu cīņā ar Krievijas komandu. Nedari to! Par mazāk kā viduvējas kvalitātes dzēriena pudeles cena aizpildi loterijas biļešu komplektu ar saviem Laimīgajiem skaitļiem tuvākajai PowerBall https://goo.gl/kX177C izlozei, kura notiks šonakt pēc Latvijas laika. Un rīt, ja paveiksies – pamodīsies bagāts. Ja tomēr nepaveiksies – vismaz nesāpēs galva un nebūs morālo par dzērumā sastrādāto.
Starp citu – iesaku izmēģināt sindikātu taktiku – aprakstu un izskaidrojumu atradīsi loto brokera mājaslapā, kura ievērojami palielina laimesta iespēju.
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi – māju Jūrmalā, Baltezerā vai Mežparkā, brīvdienu māju kaut kur Vidusjūras krastā ar jahtu piestātni, sapņu autoparku, ceļojumus apkārt pasaulei.

V VilnisBanga 19.05.2019

Tur viss jau ir tik ļoti atstrādāts un automatizēts, ka nemācēt izpildīt instrukciju ir jāpacenšās.

T TavaMamma 20.05.2019

Atliek tik ierēkt par "resnajām sīpola šķēlēm".

CircleKLatvija 21.05.2019

Labdien!

Lai mēs pārbaudītu maltītes pagatavošanas procesu, lūgums, precizēt , kad un cikos pirkums tika veikts.

Ar cieņu, Circle K klientu serviss