www.sudzibas.lv Circle K Slikta attieksme

AtrisinātaCircle K - Slikta attieksme

27. Septembrī, ap plkst. 19.10 ienācu Circle k, lai iegādātos Tabakus izstrādājumu. Protams, uzrādu personu apliecinošu dokumentu, par to, ka esmu pilngadīga persona un, lai nebūtu nekādu šaubu, un tad pārdevēja sāk uz mani skatīties ar šaubīgu skatienu un pēc mirkļa, diezgan riebīgā tonī, Saka: "dokumentu savu atver, vai tad man tas jādara? Tev jau vajag nevis man! ", un tad vēl ar kolēģi sāk smieties...

Kas tā par attieksmi pret klientu? Jā, nopirkt šo produktu ir manās interesēs, bet jūsu interesēs ir pārbaudīt, vai pārdodat to pilngadīgai personai, kā arī neesam nekādi draugi vai paziņas un klientus derētu uzrunāt uz "jūs. " ļoti nepatīkami sastapties ar šādu apkalpojošo personālu.

Noteikti, ka šādā uzņēmumā ir arī skaņas ieraksti, tāpēc, iesaku paklausīties un uzzināt kāds personāls darbojas jūsu uzņēmumā un veikt attiecīgās darbības, lai šāda situācija nenotiek ar kādu citu klientu.

27.09.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta anonims190300 28.09.2020

Situācija norimās. Kā jau katram cilvēkam sanāk par dažām lietām aizsvilties, īpaši pēc grūtas darba dienas.

V Veselssaprāts 27.09.2020

Tātad jūs vienkārši uzrādījāt aizvērto pasi? Kādu reakciju jūs gaidījāt? COVID laikā darbiniekam bija jāņem jūsu pase rokās?
Nav brīnums, ka par jums sāka smieties.

Paradeez 28.09.2020

Tātad es pareizi sapratu, cilvēks uzrādija aizvērtu pasi.

Vagons Komā 28.09.2020

Lai şāda situācija nenotiek ar citu klientu. Izsaku dzļu līdzjūtību, jo tev bija tik briesmīgi jācieš kâ nevienam.

Paldies, ka uzrakstīji! Tagad ne tikai Circle K, bet vēl desmitiem šīs lapas apmeklētāju varēs pasmieties. :D:D:D