www.sudzibas.lv Circle K Nepatiess foto attēls

Circle K - Nepatiess foto attēls

Iegādājos dienas piedāvājumu pa 3.39€, ceturtdienas Bbq burgeri, jo bildē izskatījās ļoti bagātīgs un garšīgs, ar tomātiem, sīpoliem, marinētiem gurķiem, salāt lapām, gaļu un sieru, bet saņēmu bez tomātiem un sīpoliem, jo pārdevējai sarakstā neesot rakstīts ka ir jāpievieno arī tomāti un sīpoli. Tad lūgums arī attiecīgu bildi likt, bez tiem tomātiem un sīpoliem. Klaja cilvēku maldināšana.

23.01.2020

S stonedparanoia 23.01.2020

Attēliem zemāk, ja paskatīsies, var redzēt zvaigznīti pie uzraksta (protams ar knapi saredzamiem burtiem) “attēlam ir ilustratīva nozīme”, viņi Tev kaut žirafi attēlā var iespiest un beigās iedot žurku, ej un pierādi savu taisnību, heh.

P pagpag 24.01.2020

uij labie, gan sūdzība gan šitas pirmais koments virs manis, kārtīgi izsmējos par šito "ilustratīvo nozīmi"... nu kautvai Ikea kur es mūžīgi "kasos", kautkādamtur otrajam bildē iesprausta zaļa lapiņa pa vidu, man "naglim obrazom" dod bez lapiņas! izrādās darbiniece servēšanā vienkārši nezin kur glabājās tās lapiņas un svēti pārliecināta ka tās ir beigušās, līdz jaunākā kolēģe aiz muguras dzirdot mūsu strīdu parāda kur tās stāv... nu pretīgi kasīgs tips es... :-D

CircleKLatvija 24.01.2020

Labdien!

Vai variet precizēt pirkuma laiku, datumu un vietu? Vēlamies pārbaudīt produkta pagatavošanas procesu.