www.sudzibas.lv Circle K Apkalpošana

Circle K - Apkalpošana

Labdien, biju iebraukusi uzpildīt degvielu Jelgavas Circle K, Ieejot veikalā viss superīgi, bulciņu smarža virmo pa veikalu, cilvēki rosās, viss ļoti forši, kamēr tiku līdz maksāšanai, priekšā meitene, kas manuprāt nebija savos uzdevuma augstumos, tak jāsagaida klients ar smaidu un jauku omu, bet šoreiz tā nebija, meitene pie kases nelaipna un īgna, tāda sajūta, ka lai tik ātrāk es dotos prom un tāda sajūta, ka es būtu viņu iztraucējusi, ātrāk gribējās tikt ārā no veikala, saprotu, ka katram gadās nelabas dienas, bet tieši pie šīs meitenes trāpos ne pirmo reizi vien un attieksme vienmēr ne tā labākā, ja nepatīk apkalpot cilvēkus, tad varbūt laiks padomāt par citām darba iespējām, kur nav jākontaktējas ar cilvēkiem. Apkalpoja meitene vārdā Anastasija

23.10.2019

Atbilde no Circle K Latvia Support Pārstāvja atbilde 24.10.2019

Labdien.

Paldies par Jūsu atsauksmi, lai varam to izskatīt lūgums precizēt kurā no trim Jelgavas Circle K šis atgadījums ir noticis, kā arī datumu un aptuvenu laiku.

Gaidīsim Jūsu atbildi.

Ar cieņu,
Circle K Latvia Klientu Serviss

Papildināts Klients kas pilda degvielu 24.10.2019

Tas bija Brīvības bulvāris

Papildināts Klients kas pilda degvielu 24.10.2019

18.10 rīta pusē tā bija pēdējā reize, par pārējām reizēm nepteikšu precīzu datumu

Atbilde no Circle K Latvia Support Pārstāvja atbilde 28.10.2019

Labdien.

Vēlreiz paldies par Jūsu atsauksmi, Jūsu sniegtā informācija tika izskatīta, tā kā ar konkrēto darbinieci jau ierpiekš ir veiktas pārrunas par klientu apkalpošanas kvalitāti, šobrīd tika pieņemts lēmums pārtraukt darba attiecības.

Ar cieņu,
Circle K Latvia Klientu Serviss

L Lailailai 24.10.2019

Sarkano paklāju Tev neizritināja un himnu nenodziedaja? Dritvaimicīt’ -ko viens bulciņu smaržas baudītājs var zināt, ko domā cita cilvēks? Strādā, apkalpo, atbild uz jautājumiem, nekliedz, nelamājas, nav piedzēries... bet nē-Anastasija nav izdāļājusi viņa emocionālajai pasaulei. Sviestā sagājis esi.

L Lailailai 24.10.2019

Izdabājusi

Arkukušjans 24.10.2019

Estēts ieradies benzīntankā...:D

O Otis 24.10.2019

Ak, šīs emocionāli nestabilās radības. ''ka katram gadās nelabas dienas'', man šķiet, ka klientiem un pircējiem tās nelabās dienas vienai noteiktai daļai ir katru dienu. Beidz sirgt ar uzmanības trūkumu, un beidz uztraukties par katru iztrūkstošu smaidu.

Mazlietiņ tomēr arī ir jāpiedomā pie attieksmes ar kādu strādā ar cilvēkiem, visiem ir labās un sliktās dienas, bet savu slikto garastāvokli un nelaipno attieksmi nav jābojā visiem pārējiem

J Jānis 24.10.2019

Cilvēks ierauga skābu ģīmi un uzreiz skrien sūdzības rakstīt. Šī pasaule iet sviestā!

А я бы на месте девушки, которую уволили пошла бы в трудовую инспекцию. Раз руководители Circle K не ценят своих сотрудников и увольняют их без причины.

R riga2013 14.02.2020

Nu dabūji ko gribeji ka atlaida meiteni? Vot zaraza! Redz neuzmaidija.