www.sudzibas.lv Circle K Darbinieces attieksme

Circle K STATOIL - Darbinieces attieksme

Vakar 16.08.2017 piebraucām pie jaunā Circle K (APLIS - TĪNŪŽI), jo ļoti gribējām ēst. 18:25 iegājām iekšā, cilvēku nebija daudz, pie kases bija viena kompānija (6 cilvēki, kas jau bija veikuši samaksu un pasūtīja ēst, bet ne visi. Tā nu nostājāmies rindā un izvēlējamies ko gribam, pa to laiku atvērās otra kase vaļā. Piegājām klāt un veicām pasūtījumu.. meitene ar melniem matiem sasietiem astē pateica, ka netaisīs hot dogu, jo ilgi jāgaida būs un esot daudz cilvēki. Nu nezinu ja rindā ir labi ja 5ci cilvēki un 2vas kases vaļā, tas viņai ir par daudz, tad ko Tu vispār tur strādā, ja neko nemāki ne uztaisīt, ne laipni apkalpot. Mēs esam šokā par tādu attieksmi. Pretīgs cilvēks. Lai labi dzīvē iet ar tādu attieksmi.

I

C critical thinker 17.08.2017

piedod, bet tā desa viņai kāda pusstunda jācep, lai garantētu, ka jums nebūs caurejas :)

K KR 19.08.2017

Ja ir gara rinda un viss jau ir izpirkts, tad ir jāgatavo no jauna, ne? vai arī tev garšo neceptas desas?

I Ivy 23.08.2017

Tur viss bija pieejams un nekas netrūka! Nekas nebija izpirkts!

M MarcisA 18.10.2017

Njā

M mazlietpozitivi 18.04.2018

Circle neesmu stradajusi!
Dažkārt ir jāaizdomājas ka viss uz sitiena newar būt gataws... vienmer, katrā darba vietā var būt dažādi darba apstākļi kadēļ jāgaida stunda, vai gadeļ šī produkta naw.( Iespējams naw pasutita prece, preci newar pasūtīt jo firmām naw samaxāts. Salūzis cepjamais aparāts 2× ilgāka cepšanās utt. Tik klienti par šīm lietām neaizdomājas un viss negatiivisms paar darbinieka ādu tiek. Un šie darbinieki parasti nedrīxt sksidrot patieso skaidrojumu)
Darbiniex ne vienmēr par to ir atbildīgs.
Darbiniex ir atbildīgs tikai par sawu attiexmi un intonāciju!
Kādreiz sewi iedomājaties darbinieka vietā. Jebkurā darbā!