www.sudzibas.lv Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza

Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza - Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza

Viena lieta mani ir izbesiijusi totaali - kapec cilveki sabiedriskaas vietaas met izlietoto tualetes papiru miskastees nevis nolaiz podaa??? No kurienes taada ideja, ka suudainais, curainais, menstrainais tualetes papiirs ir jaatstaaj gruzu kastee vispaareejai apskatei? Kadreiz laukos bija sausaas tualetes, tur jo mazaak meta ieksa, jo labak, to vel var saprast, bet kapec to darit musdienu apstakljos? Vai tiesam ar videju intelektu apveltitiem cilvekiem nav skaidrs, ka miskastes pie podiem ir tapec, lai izmestu izlietotos tamponus, higienas paketes (ieprieks ietinot vismaz tualetes papiraa, protams, lai citiem uz to nav jaskatas), t.i., lietas, kuras nedriikst ievadit kanalizacijas sistemaa, jo taa noblokjeesies. Tumsoniiba kaaut kada!!!

W

N nata 28.07.2010

jā, šī sūdzība liek pasmaidīt:D:D:D

S Silva 28.07.2010

Jā kā nav kauna, vajadzētu uzlikt uzrakstu lai taču liek sev kabatās, ka atkritumu grozs nav domāts tam, kam tas ir domāts.

N nata 28.07.2010

Piekrītu silvai:D Kur var vispār tik tāli aizdomāties:D:D

W Wtf 28.07.2010

Silva, Tu kaut kadaa aziatu valsti esi dzimusi un augusi, kur tualetes papirs pa dabai neeksistee, bet pilsoniisi pakaljas noslauka ar roku lietojot udeni no kanninjas?
Kakainie papiiri atkritumu gozos ir ne tikai ir pretiigi, bet neatbilst nekadam attistito rietumu valstis pienemtajam sanitarajam normam, iedomajies ko tadu restorana tualetee, piemeram.
Taa kaa peec Tava komentara var saprast, ka Tev mest izlietoto tualetes papiru miskastee nevis podaa skiet normali, tad varbut paskaidro man populari, kaada maarrutka peec dalja cilveeku lietojot publisko tualeti (!) nevis kur izmest tukso cipsu paku, izlemj izmantoto papiiru iemest atkritumu spainii nevis nolaist podaa? Tu maajaas arii miskasti pie poda turi un netiros papirus met tur ieksa? Ja ne, tad kapec taa dari sabiedriskaa vietaa?

W Wtf 28.07.2010

Silva, aizdomaties lidz kam tadam var taja bridii, kad ieej publiskajaa tualetee un tur tevi gaida saads 'paarsteigums' visaa savaa krasnjumaa..un man taa vakar gadijaas..

J Juris 28.07.2010

wtf>Tu vnk esi padumjš vai padumja.Padomā kāpēc.Neko tuvāk nepaskaidrošu.

M musja 28.07.2010

NU es esmu redzējusi, ka sabiedriskajās tualetēs ir rakstīts, ka izlietoto papīru IZMEST papīrgrozā un NEDRĪKST mest podā.

W Wtf 28.07.2010

Juri, Tu kaa vienmeer izcelies ar debiiliem, neko neizsakosiem komentariem. Uzraksti glupibu un pats ar sevi ljoti apmierinaats. Taa turpini.

Musjai - kaada x pec tads uzraksts un kapec normali domajoss cilveks to daritu?

W Wtf 28.07.2010

Tu zini, kaut kaa citur pasaulee arii ir sabiedriskas vietas, kuras apmeklee liels daudzums cilveeku, bet nekur citur saadu praksi neesmu noveerojusi, kur nu veel uzrakstus par teemu...Kas vinjiem podi labaaki un kanalizacijas sisteema jaudiigaaka?
Apzviegties var par citaatu - "ja visi peec kaartas saaks mest izlietoto papiiru podaa" - ko tad vinjiem citu dariit????!!!?

Un vispar nesaprotu - vai man vienai sii situaacija liekas problematiska, visiem parejiem tas skiet normali?

N nesaprotu 28.07.2010

Jā, laikam nav citas problēmas šajā dzīvē - nu mīļā met tak to savu papīriņu podā un nerevidē to papīrgrozu. Cik esmu pamanījusi normālās vietās tie ir tādi - ar vāciņu un ar maisiņu iekšā. Pat ja Tu esi cilvēks, kam tā šuce ir jānokopj - paņem aiz maisiņa malām. Tomēr tā labāk, nekā ja tas viss aizsprostojas. Prieks, ka tev šajā dzīvē nav citas problēmas un Tu vari koncentrēties šai vienai, jeb Tu esi dzīves noautēts tantuks, kurai nekas nav labi. Starp citu laukos, kur ir sausās ''atejas'' cilvēki piedomā, ko tur mest. Īpaši neiesaka raugu - to var sliktam kaimiņam.

U ughu 28.07.2010

a ko tu tajā miskastē meklēji, ka atdūries pret sūdainajiem papīriem?

W Wtf 28.07.2010

Katrs jau aprakstiito saprot savaa liimenii - neko nevajadzeja meklet, pietika ieiet pa durviim. Kabine viena, vajadzeja ljoti, nacas izmantot - veel ir jautajumi?

A aarpraats 28.07.2010

Un tu veel nevari nomierinaties? Ir jau pusnakts, laiks doties guleet!
Labaak iedzer kaadu nomierinoshu teeju...

W Wtf 28.07.2010

Aarpraats, to pasu varu ieteikt Tev. Ar ko tiesi Tu atskiries no manis, ja pusnaktii seedi un internetaa komentaarus drukaa? Patiesiibaa ar Tevi ir veel sliktaak, jo tur, kur esmu es, liidz pusnaktij veel taalu..

Z zane 28.07.2010

Nu tad labāk ej kaut kur patusēt, nevis kreņkējies par miskatēm un podiņiem dzimtajā zemē. Tur, kur esi Tu pat podi labāki ir. Nu, neķer kreņķi - gan jau pienāks labāki laiki .

W Wtf 28.07.2010

Buutu tikai apsveicami, ja cilveeki vareetu sakoncentreeties uz teemu nevis baarstiit ironiskas pieziimes ne pa teemu.

Atkaartoju veelreiz- par so teemu rakstu taapeec, ka man taa skiet absoluuta nejeedziiba. Aciimredzot lielajam vairuma cilveeku tas taa neskiet, taapeec taadas lietas arii notiek. Riebiigi vienkaarsi, ka taadi cilveeki iet uz tiem pasiem baariem (labiem, starp citu) kaa es un taa vietaa, lai civilizeeti nokaartotos, straadaa sitaadas cuuciibas. Un man uz to ir jaaskataas..

3 3 29.07.2010

Stulba sudziiba, stulba autore! Dura!

B baibalnieks 29.07.2010

Piekrītu autorei, lai arī ne tik kategoriski, jo mani tas ne tik daudz kaitina, cik mulsina. Un, šķiet, ka tā ir ne tik daudz poda cik prātiņa problēma - šur tur rakstīts, ka paketes pods nevar mest, tu tad tauta to attiecina uz visu.

S Silva 29.07.2010

WTF Parasti ir uzraksti Podā papīru nemest, tam ir domātas miskastes, tā kā izskatās ka tu esi dzīvojusi dziļos laukos, izmantojusi āra tualeti, kur visu ko vien var met podā. Civilizētā sabiedrībā podā kakā un čurĀ, tas ir to izmanto tam domātām vajadzībām, bet papīru met papīrgrozā, jo to jau izsaka pats nosaukums PAPĪRGROZS.

Z zzz 29.07.2010

Piekrītu Silvai, bet nesaprotu - tas sievišķis raksta, ka atrodas ne Latvijā, bet uztraucas par ''hauzītēm'' labos bāros, kura viņa apmeklē un kur debilie latvieši met papīrus papīrgrozos. Bet arī kulturālajā rietumu pasaulē tā tiek darīts .Iespējams, ka tā nedara kaut kur aiz polārā loka - viņiem ar tām labierīcībām kā ir tā ir. Nu meitenīt, turies, tur Tu nevien to iemācīsies, būs Tev vēl ilgi un daudaz par ko sūdzēties - iedomājies pie mums nazi tur labajā rokā un dakšiņu - kreisajā un neēd visu ar karoti.