www.sudzibas.lv CILVEKI cilveku uzvediba

CILVEKI - cilveku uzvediba

nu nezinu par ko jus domajat vai par ko sevi uzskatat... lielie varonji, ejat pukstat visas malaas sudzaties ka shis nav labi un tas nav labi.. tur kaukas nav taa kaa vajag un vel kaukur.. visas malas pilnas ar jums lielajiem karaljiem kuriem nekad neka nav labi... jus esat tizls un paklupat, peksni vainigi ir trotuara buvetaji jo uzcelusi vinju tiesi tur kur jums jaiet... ieejat veikala... beidzies jusu milakais saldejums. atkal protams kads vainigs - veikals... uz visam nelaimem var atrast vainigo parasti, a kapeec jums nedalec ka juus pashi esat pie ta vainigi..nebija trotuaru jus brauca nost, uzceela.. nav saldejuma, nu pats vainigs ka jums vins garso, citiem ar vins garso. ja jau jus ta gribat izradit savu varenibu un spesanu, tad ejat mezaa kokus gazt. no ta buus jeega vismaz

K

. ....kl 09.05.2009

be...be...be...be...beee

E es 09.05.2009

Liekas, ka tev Kreili pašam nav kaut kas ar nerviem kārtībā.

S SauljuX 10.05.2009

Kreili Tev pašam čista ar nerviem nav kārtībā, te neviens nesāk sūdzēties un taisīt histēriju, jo nebija viņa saldējums vai ka paklupa aiz trotuāra, šeit visbiežāk sūdzās ka veikalos pārdod pārtiku, kura izgājusi no termiņa. Tev labāk jāpaskatās uzmanīgāk un tad sākt te visiem braukt augumā kā tāds "karalis". Visas malas pilnas ar tevi lielo karali. :D

L Lixy 12.05.2009

Viņs laikam nezin kādā intereneta lapā atrodas .1 Atgādinu - SUDZIBAS.LV - :P

K katja 28.05.2009

nav tik slikti Kreili, manam kuņgim, aizkuņgim, liesai piemēram negaršo aukstais saldējums, nepatīk iet ar smailiem papēdīšiem pa Vecrigas bruģi, aiz kura ķeroties krīt pat grūtnieces ar zemiem papežiem.
Bet tas kas man ļooooti patik-šī mājas lapa, kur izkratīt-izpurinat sirdi, un iegūt informāciju lai nenonāktu āža lomā!

š šeherezade 28.05.2009

Kreilis gan ir kruts puisis--visu savu lielo sāpi uzrakstijis vienā garā teikumā bez jebkādām pieturzīmēm, tikai n-tie daudzpunkti un vēl pāris komatiņi:)))))Un tiešām, Tev pašam ar steigu jāmeklē psihoterapeita palidzība--lielais karaļu karali, ha, ha, haaaa...