www.sudzibas.lv Čili Pizza Ļoti slikts serviss + bojājums

Čilli Pica - Ļoti slikts serviss + bojājums

Šodien apmeklēju Čilli Picēriju (Alfā) .
Pasūtiju gāzētu minerālūdeni, salātus ar tītara gaļu un lazanju.
Iesākumā man atnesa negāzētu menerālūdeni. Pēc dabas esmu miermīlīga tāpēc neko neteicu. Tad man atnesa grieķu salātus. Tā kā tos es galīgi nevēlējos, neklusēju. Palūdzu salātus ar tītara gaļu ko biju pasūtijusi sākumā, un pie viena arī tad pasūdzējos par minerālūdeni. Viesmīlis laipni savas kļūdas izlaboja un viss bija kārtībā. Tad man atnesa gan gāzēto ūdeni, gan manis pasutītos salātus un uzreiz arī lazanju, lai paliek auksti kamēr ēdu salātus. Tas vēl arī nebūtu nekas, bet pa maniem salātiem rāpoja kukainis, tāpēc pasaucu viesmīli un devu zināmu, ka šos salātus ar kukaini neēdīšu. Viesmīlis ieraudzija kukaini, pateica "vooouu" un aiznesa salātus. Kamer gaidiju tālāko scenāriju, apēdu lazanju. Viesmīlis atnāca, paņēma manu netīro šķīvi un aizgāja. Pēc kādām 15 minūtēm atnāca un pateica, ka man būšot 30% atlaide un aizgāja. Domāju ka vismaz atnesīs man tad jaunus salātus bet pēc nogaidītām kādām 40 minūtēm, es palūdzu rēķinu un jā, ar to arī viss beidzās. Atvainoties man neatvainojās un pie salātiem tā arī netiku, pat nepiedāvāja. Tikai no lazanjas nepaēdu un apetīte tā pat bija pietiekami sabojāta un gaidīt vēl kaut ko man vienkārši nebija laika. Bet kopumā secinājums viens, ja ēdienā ir kukainis, tu tiec pie visai niecīgas atlaides un par savu ēdienu arī vari aizmirst.

"Palūdzu salātus ar tītara gaļu", "bet pa maniem salātiem rāpoja kukainis" - tas nebijas kukainis! Tas bija tītars!
"devu zināmu, ka šos salātus ar kukaini neēdīšu." - kāpēc tad vajadzēja pasūtīt?
"pie salātiem tā arī netiku, pat nepiedāvāja." - kā tad nepiedāvāja, ja pati atteicies! Mele un krāpniece!

ОK 09.09.2018

Nu atnestu viņš tev "jaunus" salātus - tie paši vecie, tikai kukainis izņemts, bet ar viesmīļa punķa gabalu... Tâds scenārijs būtu labāks?

V VladislavsCP 11.09.2018

Labdien! Ļoti atvainojamies par šo situāciju. Vai Jūs lūdzu varētu piezvanīt uz numuru 27658034, lai atrisinātu šo incidentu?