www.sudzibas.lv Čili Pizza Drausmīgs personāls

Čilli Pica Domina - Drausmīgs personāls

Kas ir noticis ar Čilli Picu? Netālu no dominas strādājam, tāpēc ar kolēģiem diezgan bieži apmeklējām šo ēstuvi pusdienu pārtraukumā.
Šobrīd tur strādā viesmīle, kurai trūkst ne tikai zobi, bet arī elementāras pieklājības un saprašanas klientu apkalpošanā. Pēc smēķēšanas varbūt arī nevajadzētu uzreiz zālē nākt, kad smaka vēl nav izgājusi.
Cenas pusdienu piedāvājumiem ir paceltas, tomēr uz kā rēķina? Viesmīļi zem jebkuras kritikas.

R

Saivii 09.10.2019

Viesmīļi zem jebkuras kritikas... Un kursh grib straadaat taadaa vietaa,kur tev nodokljus nemaksaa,algas kavee vai pt izmaksaa mazaak kaa paredzeets? Nedomaaju,ka Chilli Picai vispaar ir izveeles,ko pienjemt darbaa, galvenais,lai ir kaads

D Dace Koltova 09.10.2019

Un kada starpiba cilvekam ir zobi nav tur nu klienti nedrikst jaukties varbut nav naudas par ko salabot viss tagad maksa naudu citi var pusdienas est pa 5 eiro diena citiem varbut nedeļu pa šo naudu jadzivo.