Cilli Pica alfa

PAsutijam picu ar vistu un Picu ar salami, Picu ar salami atnesa pec 40 min, savukart otrai picai nebija pidevu (vista) un viesmile tilai to atklaja pec 40 min. Piekritu pasutit citu, tacu ta ari bija jagaida nezeligi ilgi. Kad tika atnesti dzerieni- sulas glazes izskatojas pustuksas. Kad jautaju kas tas viesmile atteica ka tas esot standarts. Biju neizpratne jo Stockmann Cilli pica sula glazes ir normala daudzuma. Ta sulas gllaze jau ta ir pakas cena un vini atlaujas pieliet pusglazi

E

K Kāpēcīc 07.03.2008

pusglaaze???nevar buut???paarspiileeti....

L Linda 05.08.2011

Mazas porcijas un cena neadikvāta! Kas mani izbrīnija, ka Saļanka maksā 2, 80 Tas nav normāli

Z Zaiga 09.10.2011

parak biezi cilli pica notiek tadas izdaribas, bus laikam jaapsauj tos ziidus... es vnk tur vairak neeju, bail pat maku taisit valaa:D

T ToZaiga 09.10.2011

Kā tev patīk jaunais nosaukums?

L Liene 09.10.2011

Tai pašā Čilenē pasūtīju kartupelīšus ar vistas gaļas un gaileņu mērcīti.. Viesmīlei pateicu, lai neliek klāt sīpolus.. Un sīpolu bija vairāk kā parasti.. Citur viss ok, bet te-nekā..

T ToLiene 09.10.2011

Un tā gaiļa kāja ar dieva kautas vistas gaļu bija garšīga?Tādēļ jau tie sīpoli arī bija, lai tu nejustu smaku.

L Liene 09.10.2011

Nē, vistas gaļa bija kā parasti.. Smaku un nelabo garšu deva sīpoli, jo man tie negaršo ;)