Čili Pica - Viesmīlība

Ienākot ēstuvē mums netika laipni norādīta brīvo vietu galdiņš, vien izteikta frāze, labdien, ļoti vienaldzīga attieksme. Paši atradām brīvu galdiņu, uz kura bija no iepr. Klienta atstāta ēdienkarte. Aplūkojot piedāvājumu biju gatava veikt pasūtījumu. Uzrunāju viesmīli (vidēji 165. Cm auguma, tumšiem matiem, saņemtus astē) , kura atcirta lai gaida citu viesmīli. Nogaidot vairāk par pusstundu, viesmīle nepienāca, nesekoja arī atvainošanās.

19.03.2019

B

Kolta 19.03.2019

Arprāts, netika izritināts sarkanais paklājs.

What? 19.03.2019

Čili picērija nav restorāns. Lieku uzsvaru uz nav. Sūdzības par šo iestādi ir līdz skapja augšai. Kāpēc cilvēki tur turpina iet? Un pēc tam vēl sūdzās.

Pārdеvējs© 19.03.2019

Saki, ka 165 cm auguma un ar astē savilktiem matiem? Bet kādā krāsā bija viņas apavi?

W Watafuks 19.03.2019

Kas vispār tajā miskastē kādam vēl ir pazudis izņemot zelta jaunatni 13 gadu vecumā?

Q q1969915 20.03.2019

pamegini pati tur pastradat pa paris eur/h un tad redzesim kada bus tava attieksme.