www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss, nekompitenti oficianti, netiri galdi, lena apkalposana

Čili Pica - Slikts serviss, nekompitenti oficianti, netiri galdi, lena apkalposana

Nevienam neiesaku Alfas Cili Picu.
Bijam ar gimeni.
Lena apkalposana, neskatoties ka cilveku nebija daudz.
Galdi netiri.
Oficianti, vienkarši šausmas. Atnesa ēdienkarti, nometa uz galda un aizgāja: (attieksme briesmīga.
Pasai nacas iet pie viesmila, lai palugtu pienemt musu pasutijumu.
Ceru, ka administracija kaut ko daris, lai uzlabotu picerijas servisu.

Dainis 30.10.2017

Jūsu sūdzība ir pieņemta izskatīšanai 900 darba dienu laikā ar jums sazināsies picu inspektors.
Ar cieņu Starpgalaktiskā picu un psihiatru apvienība.

C CastorTroy 30.10.2017

Jūs gribējāt paēst, vai lai Jums uztaisa "picas pasniegšanas ceremoniju" ar īpašiem rituāliem?
Nav tas nekāds restorāns, bet lēts sabiedriskās ēdināšanas punkts...

T tadumtss 31.10.2017

Problēma ir pašos cilvēkos, kuri apmeklē visādus šādus ''reiz bija'' uzņēmumus, tikai tāpēc, lai katru centu ietaupītu, bet pēc tam auro un pieprasa nez kādu kvalitāti.
Uzņēmums ar lielākajām darbinieku rotēšanas iespējām - cik ātri ierotē, tik ātri pats arī saviem spēkiem izrotē. Tāpēc pieprasīt no tāda uzņēmuma, kurš jau sākotnēji par saviem darbiniekiem neņemās atbildību ir diezgan bezjēdzīgi.