www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Labdien, gribu pastāstīt par situāciju, kura notika Čili pica Raiņā bulvārī. Šodien bija manas draudzenes dzimšanas diena, mēs pusdienojam in svinējām šo notikumu. Galu galā paprasījām rēķinu, mums atnesa divus dažādus rēķinus. Mēs aizmirstam pateikt par dzimšanas dienu un paprasījām pārtaisīt čekus, uz ko viesmīle atbildēja, ka nevar pārtaisīt jo jau par vēlu. Mums bija kaut kāda veida divi dažādi rēķini, un nauda uz Čili kartiņu uzkrājas tikai no viena no tām, kur bija mazāka summa. Mēs atkal paprasījām pārtaisīt rēķinu, paņemot Čili kartiņu viņa aizgāja. Kad atnesa mums jauno rēķinu, mēs ieraudzījām ka dzimšanas dienas atlaides atkal nav. Uz jautājumu kāpēc, viņa atbildēja, ka principas dēļ. Galu galā cits viesmīlis uztaisīja mums rēķinu ar atlaidi. Paldies viņam.

V

Oļegs Zatlers 03.03.2017

Gadsimta krāpšana...

Latviešu tautas 04.03.2017

Взяточник Валдис За(д)тлерс не твой папаша?

Sardele 05.03.2017

Vladlatam atkal slimības paasinājums? Aizliec tak sava saimnieka līko atpakaļ aiz vaiga, varbūt paliek labāk.