www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

"Čilli Pizza" Restorāns T/c "Akropole" neiepriecināja ar savu personālu.
Atnākot 27. Aprīlī, sestdienā, pēc 18: 00, ap 20 minūtēm jāgaida viesmīlis no lielā lēruma viesmīļu, kas tur strādā, apsēžoties pie galdiņa. Jāsēž un jāgaida kamēr tevi kāds pamanīs, kamēr pārīts meiteņu-viesmīļu stāv pie pavāra letes, kaut ko ķiķina viena otrai uz auss, pēc tam skaļi smejoties.
Pieņemot pasūtījumu, viesmīle neiegaumē to, nāk pārjautāt, kaut arī bija pieņēmusi pasūtījumu ar blociņu rokās, kuru nebija izmantojusi. Bet paldies arī par to pašu, ka bija pārjautājusi nevis pēc tam atnesusi ne to, kas bija pasūtīts.
Pasūtītais ēdiens jāgaida 50 minūtes, nogurdinoši, ne mazāk, kaut arī par to mēs bijām brīdināti pirms ēdiena pasūtīšanas.
Atnestais ēdiens bija garšīgs, bet palika nepatīkamas emocijas par servisa līmeni.

06.05.2019

IlonaZvejniece 07.05.2019

Nevajag, tad iet uz turieni. Rīgā ir ļoti daudz vietas, kur cep garšīgākais picas.